Úvod » Mužstva » Muži - "A"

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Sokol Lípa 4:1 (1:0)

publikováno 11.08.2013

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Sokol Lípa 4:1 (1:0)
Sestava:
Vitiska, Žemlicka, Geher, Hauser, Příhoda, Miláček P., Toula, Janovec, Kuja, Pešek J., Gramer J.

Diváci: 110

První mistorovské utkání žačala obě mužstva ve svižném tempu,kdy se hra z počátku přelévala ze strany na stranu. První vážněji zahrozilo domácí mužstvo, ale bez úspěchu. Následně se vyznamenal dvakrát po sobě domácí gólman Vitiska a jen díky němu se pokračovalo za nerozhodného stavu. Hra odpovídla začátku soutěže a prezentovala se množstvím technických chyb. Z ledečské strany stojí za zmínku břevno, po standartní situaci, navrátilce do domácí sestavy Peška. Gólově udeřili domácí ve 22. minutě, kdy  Kuja poslal střílený pas před branku a Peškovi nezbývalo než dorazit do prázdné branky. Tím Ledeč v prvním poločase skončila a Lípa převzala iniciativu. Do konce poločasu se však již skóre nezměnilo a tak stav 1:0 trval i po 45 minutách.

Od začátku druhého poločasu se snažila Lípa o vyrovnání, ale udeřilo na druhé straně, kdy domácí, po rychlém brejku Gramera, šli do dvoubrankového vedení. Toto vedení Ledeč ukolébalo a hosté po chybě domácích v rozehrávce snížili na 2:1. Hosté cítili šanci na vyrovnání a domácí mohou děkovat Vitiskovi za udržení stavu 2:1, kdy lapil gólovou hlavičku hostujícího útočníka. Domácí v této fázi utkání vyráželi do bejkových situací a jedna z nich přinesla změnu skóre, kdy se opět prosadil domácí mladík Pešek. Po druhé v utkání se následně trefil i Gramer a tak utkání skončilo přesvědčivým výsledkem 4:1.

Domácí trenér Vítězslav Pechanec utkání zhodnotil následně:" Utkání odpovídalo začátku soutěže, hosté se prezentovali aktivní hrou a v prvním poločase nás přehráli. V druhém poločase se již hra zlepšila a začali jsme mít více ze hry. V tu dobu se hrál atraktivní fotbal, kdy kluci bojovali a prosadili se i střelecky. Rád bych pochválil, za zodpovědný přístup k utkání, celý tým, ale vyzvednul bych gólmana Vitisku. Je třeba potvrdit dobrý, i když trochu šťastný, vstup do sezóny v příštím zápase."

V druhém zápase sezóny zajíždí Ledeč, příští sobotu (17.8.), do Košetic. 30 km není velká vzdálenost a proto budeme rádi za podporu ledečských fanoušků !!