Úvod » Zprávy z výboru klubu

Co se nám zatím podařilo? - Informace o práci výboru

publikováno 15.08.2013

Co se nám zatím podařilo?

- obnovení  komunikace s Městským úřadem a Technickými službami

Při prvním jednání na Městském úřadu s panem starostou  Mgr. Vaňkem jsem nastínil naši představu o další činnosti celého Fotbalového klubu Kovofiniš Ledeč nad Sázavou a našich prvních cílech v tomto roce. Při jednání jsem byl ubezpečen, že i Městský úřad má zájem na zlepšení  spolupráce a fyzickém stavu budov na stadiónu v Ledči.

Další jednání jsem uskutečnil na Technických službách s panem Nekolou. Přivítal naší snahu o spolupráci a vlastním zapojení do úprav na stadiónu.

Také při jednání s ing. Josefem Zikmundou, hlavním sponzorem FK Kovofiniš Ledeč jsem byl informován o tom, že po změně vedení  klubu,  lze počítat s podporou ze strany Kovofiniše.

Na základě všech jednání jsme společně začali opravu zcela devastovaných bývalých kabin žactva.  Po 1 měsíci jsou opraveny 3 kabiny pro přípravku a žactvo tak, že novou sezónu začnou v zcela opravených kabinách. Ty jsou vymalovány, položeno nové linoleum, opraveny skříně, lavice, věšáky. Stejně je opravena chodba  a  venkovní  fasáda. Věřím, že již rodiče těchto malých capartů nebudou mít problémy své děti přivést na fotbalové hřiště.  Při těchto úpravách, kromě pracovníků Městského úřadu  pomohl i trenér benjamínků pan Pešek.

Stejně i při úpravě kabiny pro dorost pomohl staronový trenér pan Hofrichter.

Obdobným  způsobem byly opraveny a zcivilizovány prostory v přízemí hlavní budovy, které spočívaly ve vyklizení technického prostoru,  očištění všech spotřebičů v kuchyňce, které neviděly čistící prostředky(slušně řečeno) dlouhou dobu. Byl zprovozněn přívod vody do vodovodní baterie a oprava dřezu.  Bylo doplněno nutné základní vybavení (skleničky na vodu, šálky na čaj, respektive kávu, talířky na občerstvení, příbory).

V  místnosti  pro  rozhodčí byly opraveny stoly, místnost byla doplněna o věšáky pro  jejich oděvy.

Toto je ve stručnosti ukázka toho, že naše práce v klubu není jednotvárná.

Příště Vás seznámíme s  problematikou  týkající se technických věcí spojených s registracemi hráčů, přihlášením do FAČRu a dalšími věcmi, před které byl nový výbor postaven.

Za výbor: předseda výboru   Vratislav Nosek