Úvod » Mužstva » Starší přípravka

Úspěšná reprezentace družstva starší přípravky

publikováno 12.03.2014

V sobotu 8. března 2014 se zúčastnil tým starší přípravky halového turnaje pořádaného Okresním fotbalovým svazem. Turnaje se zúčastnily týmy ze Světlé nad Sázavou, Lipnice nad Sázavou, domácí Přibyslav a náš tým.

Herně nás prověřili především fotbalisté ze Světlé, kterým jsme dvakrát podlehli, přestože naši hráči velmi sympaticky bojovali. Zajímavé bude poměřování sil mezi těmito týmy v příští sezoně, ve které se věkově přiblíží, neboť disponujeme řadou hráčů, kteří by nyní ještě mohli hrát v soutěži přípravek mladších. Tým Lipnice nad Sázavou má hráče ještě mladší než my a to se na turnaji projevilo. Vzájemné poměření sil nám přineslo dvě vítězství, která si však naši hráči jednoznačně zasloužili. První utkání s domácí Přibyslaví jsme trochu smolně prohráli 1:2. Nový trenér Pavel Storož trval na hře (tak jak je v této kategorii doporučováno), kde je upřednostněna hra a kombinace a procvičování fotbalových dovedností a návyků, před výsledkem samotným. V druhém vzájemném střetnutí však náš nabuzený tým domácím prohru oplatil a následná radost (nejen) hráčů byla obrovská.

Bojovný týmový duch, slušnost vůči soupeřům, zapojení mladších hráčů a fakt, že se většina hráčů střelecky prosadila, to jsou největší pozitiva sobotního turnaje.

 Trenér děkuje všem zúčastněným hráčům, rodičům za podporu, Sedrikovi Bezděkovi za pomoc při vedení a Ondrovi Bělohradskému za zapůjčení svého míče pro turnaj.

 

Obrázky k článku

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Informace o využívaných dotacích
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou v roce 2017 využil následující finanční dotace od MŠMT, FAČR a ČÚS Dotace č. ID 002138.0009 ČUS ...

Kalendář akcí

« 09 / 2023 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz