Úvod » Představujeme hráče a trenéry FK

Představujeme nové hráče našeho týmu - Jiří Voplakal

publikováno 14.03.2014 (aktualizováno 16.03.2014)

Jiří Voplakal

Jméno: Jiří Voplakal
Věk:  30
Kariéra: žáci - muži Ledeč (záloha i útok), muži Kožlí od 2005 (záloha i útok) - už si nejsem jistý jak dlouho jsem tam byl :)
Oblíbené číslo dresu:  7
Kopačky :  Adidas mundial / Adidas predator

Jirko, po letech opět v "domovském" týmu. Jak dlouho ses rozhodoval a co nakonec převážilo pro návrat do ledečského týmu?
Popravdě jsem se moc dlouho nerozhodoval. V Kožlí už ta situace taky nebyla zrovna růžová, a když jsem se doslechl od Víti Pechance, že se buduje nový tým, tak jsem neváhal a rozhodl jsem se k návratu. Samozřejmě k tomu rozhodování taky pomohl fakt, že se vrátili někteří výborní hráči např.. Martin Turek, Martin Nepovím.

Co soudíš o kvalitě týmu pro jarní zápasy?
Myslím si, že kvalita týmu je hodně dobrá a když zapracujeme ještě na souhře v obraně, tak bude vynikající, tím nechci samozřejmě snižovat kvality obránců :).

Jaká je parta v našem mužstvu?

Společně jsme přes zimu opravovali kabiny, účast na trénincích a i následných akcích byla dobrá, takže si myslím, že základ je. Čas ukáže, ale vidím to dobře J

Co by si popřál FK Kovofiniš Ledeč k 90. narozeninám (letos slavíme 90 let od založení fotbalu v Ledči)

Fotbalu v Ledči bych popřál, aby se co nejdřív dostal tam, kam patří a hrál v každé sezoně o čelo tabulky.