FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - Sokol Košetice 8:1 (3:0)

publikováno 31.03.2014

Podařený vstup do jarní sezóny

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - Sokol Košetice 8:1 (3:0)

Sestava: T. Bezděk - J. Gramer (70. Janovec), Prchal, Hauser, F. Gramer (60. Martinek) -  Nepovím, Toula, Voplakal  - Turek (68. Pajer), Trpišovský

Branky: Turek 3x, Nepovím 2x, F. Gramer, Trpišovský, Voplakal

Úvodní domácí utkání se prvních deset minut nevyvíjel dle ledečských představ. Soupeř z Košetic jako by pokračoval v podzimní dominanci (na podzim jsme prohráli v Košeticích 6:0) a úvodní čtvrt hodinku byl lepším týmem. Skóre se ale měnilo až ve 20. minutě, kdy po rohovém kopu, otevřel skóre Filip Gramer. To již domácí ovládali hru a hřiště a po krásné kolmici Nepovíma naběhl do vápna Pešek, byl sražen a z následné penalty se nemýlil Nepovím. Ve 30. minutě po pěkné kombinaci na pravé straně odcentroval Pešek a Turek zvýšil na 3:0.

Druhý poločas opět začal aktivní hrou hostů. Jejich snažení vrátit se do zápasu definitivně utnul Turek, kterému opět asistoval Pešek. V 57. minutě výborně hrající Pešek oklamal ve vápně obránce a předložil na vápno nabíhajícímu Nepovímovi, který se trefil přesně k tyči. Utkání pokračovalo ve hře na jednu branku a v 62. minutě se po chybně zahrané malé domů dostal k míči Trpišovký a na malém vápně předložil přihrávku před prázdnou branku Turkovi a domácí hrající trenér si připsal třetí vstřelenou branku. O pár minut později se dočkal i Trpišovský, kdy se opět po chybě obránce, ocitl sám před hostujícím brankářem a s klidem poslal míč k tyči. V 78. minutě se trefila také čtvrtá zimní posila Voplakal a 150 návštěvníků tohoto zápasu tleskalo rekordní kanonádě. Hosté upravili skóre v 82. minutě, kdy domácí neubránili standartní situaci z půlky a hlavou se prosadil hostující Vejsada.

Trenér Martin Turek vyhodnotil utkání následovně: „Až na začátky obou poločasů jsme zápas ovládali. Hosté nestíhali a zbytečně faulovali. S výsledkem jsem spokojen, ale mezihra nebyla podle mých představ. V naší hře se vyskytla spousta nepřesností a zbytečně pokažených přihrávek. Jinak jsme ale podali kolektivní výkon, ze kterého vyčnívali stoper Prchal a Pešek, který si v tomto zápase připsal pět gólových asistencí. Celý tým děkuje divákům za podporu a věří, že v minimálně stejném počtu dorazí i na naše příští domácí utkání, která hrajeme v neděli 20.4. od 16 hodin s mužstvem Horní Cerekve“.

V neděli 6.4. zajíždíme k dalšímu mistrovskému utkání na horkou půdu vedoucích Habrů.

Tréninky v příštím týdnu :

Út : 1.4. od 17:00

St : 2.4. od 17:00