TJ Sokol Habry - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1:1 (0:1)

publikováno 07.04.2014

Ledeč nenavázala na domací kanonádu a z venku veze bod za remízu 1:1

TJ Sokol Habry - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1:1 (0:1)

Sestava: T. Bezděk - J. Gramer, Prchal, Hauser, F. Gramer (60. Martinek) - Pešek (66. Janovec), Nepovím, Toula, Voplakal  - Turek, Trpišovský

Branka: Prchal (37. minuta)

Posíleni vysokým domácím vítězstvím z minulého týdne, jsme si jeli pro tři body i na hřiště domácích Habrů. Utkání začalo ve svižném tempu a šance přicházely na obou stranách. V 8. minutě se ze strany řítil na brankáře domácích Trpišovský, vyslal tvrdou střelu, kterou brankář vykryl. Ve 20. minutě po chybě obrany velkou šanci domácích hasil na malém vápně Jakub Gramer. Ihned z proti útoku Toula vysunul kolmou přihrávkou Trpišovského, který z úhlu vystřelil a jeho nepovedená střela doskákala až pod nohy nepřipraveného Turka, který nebyl schopen dopravit míč do prázdné branky. Ve 27. minutě předvedl efektivní zákrok brankář Bezděk po trestném kopu z hranice vápna. V 37. Minutě jsme se však již radovali ze vstřelené branky. Nepovím zahrával roh, na který si naskočil stoper Prchal a krásnou hlavičkou poslal hosty do vedení, což byl i poločasový výsledek.

Do druhého poločasu jsme nenastoupili dobře. Po pěti minutách domácí vyrovnali po chybě našeho obránce, když se nechal u našeho rohového praporku obrat o balon, následovala přihrávka na nabíhajícího Běláka a bylo 1:1. Následná destiminutovka, byla pro hosty těžká, kdy domácí ovládali hřiště. A nebýt výborného výkonu brankáře Bezděka strhli by vedení na svoji stranu. Posledních 20 minut jako by Habrům došly síly a Ledeč byla lepším mužstvem, ale do konce zápasu si vyloženou šanci nevypracovala, atak utkání skončilo dělbou bodů.

Hrající trenér Martin Turek měl k utkání následující: „Utkání nepobralo příliš fotbalové krásy. Přizpůsobili jsme se nakopáváním míčům domácích. V naší hře chyběla mezihra a opět jsme kazili jednoduché přihrávky. Jednoduše naše hra nebyla dobrá“.

K dalšímu mistrovskému utkání zavítáme v sobotu 12.4. na hřiště našeho tabulkové souseda z Černovic.

Tréninky v příštím týdnu :

Út : 8.4. od 17:00

Pá: 11.4. od 17:00