TJ Sokol Černovice - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 2:2 (0:1)

publikováno 14.04.2014

Ani druhé venkovní utkání neskončilo naší výhrou

TJ Sokol Černovice - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 2:2 (0:1)

Sestava: T. Bezděk - J. Gramer, Prchal, Hauser, Martinek - Pešek , Nepovím, Toula, Janovec  (66. Voplakal)  - Turek, Trpišovský

Branky : Trpišovský, Nepovím (PK)

Vstup do druhého venkovní zápasu jsme opět nezachytili. Domácí tým byl prvních 15 minut lepší a vypracoval si dvě dobré šance, za kterých mohl skórovat. K tomu se přidalo několik závarů po dobře zahraných standardních situacích, a náš brankář se měl co ohánět, aby udržel čisté konto. Od patnácté minuty začal být náš tým lepším týmem a vypracoval si několik slibných příležitostí. Nejprve střílel Turek z trestného kopu, kdy jeho střela skončila jen kousek od pravé tyče domácího brankáře. O chvilku později vysunul Toula Trpišovského, který se řítil sám na domácí branku, ale v rozhodujícím okamžiku si dal míč daleko od nohy a domácí brankař mu míč sebral. V zápětí se do vápna dostal Turek, ale jeho křížnou střelu brankář kryl. Ve 34. minutě Ledeč dobře zakombinovala na levé straně, k centru se dostal Martínek a jeho přihrávku pohodlně dopravil do brány Trpišovský.

Na začátku druhého poločasu byli opět aktivnější domácí a naše obrana a brankář Bezděk museli řešit několik závarů v našem pokutovém území. Prchal musel dokonce vykopávat míč z brankové čáry. V 65. minutě Toula prostrčil míč do vápna na nabíhajícího Peška. Ten si míč posunul, dostal se před obránce, který ho fauloval a pískala se penalta, kterou Nepovím s přehledem proměnil. Minutu na to se do vápna prokličkoval Trpišovský, obehrál i brankáře, ale z úhlu trefil pouze boční sít domácí svatině. Od tohoto okamžiku byli domácí zase lepším týmem, vrhli všechny síly do útoku a Ledeč nebyla schopná udržet míč daleko od její branky a pomoci tak přetížené obraně. V 79. minutě domácí zahráli trestný kop z poloviny hřiště. Míč prolétl našim vápnem a skončil u nohou neobsazeného domácího hráče, který zasunul míč z malého vápna do naší brány. O tři minuty později domácí útočník zabojoval, ve vápně přetlačil našeho obránce, dostal se ke střele, která skončila v horním rohu Bezděkovi brány. V nastaveném čase jsme ale nakonec mohli strhnout vítězství na naši stranu, když po centu Turka hlavičkoval na malém vápně mimo Trpišovský. A následně vyslal ještě jedovatou střelu z vápna Pešek, ale ani tento pokus brankou neskončil a tak jsme podruhé za sebou uhráli z venku pouze bod.

Hrající trenér Martin Turek nám k utkání prozradil následující: „Utkání jsme měli dovézt do vítězného konce. Ztratili jsme dva body. Naše hra měla opět k ideálu daleko. Remíza je dle průběhu hry asi nakonec spravedlivá. Dobře zahrál Martínek a brankář Bezděk. Domácí potvrdili, že závěry zápasů zvládají. V prvním kole doma prohrávali s Lípou ještě v 70. minutě 0:2 a utkání nakonec otočili na 3:2“.

Referát ze zápasu na stránkách Černovic:

V dalším zápase přivítáme, po dvou venkovních zápasech, na domácím hřišti mužstvo Horní Cerekve. Utkání se hraje v neděli 20.4. a výkop je v 16 hodin. Na podzim jsme v Horní Cerekvi prohráli 3:0 a tak máme soupeři co vracet.

Fanoušci (nejen) našeho mužstva jsou srdečně zváni. Občerstvení je zajištěno.

Tréninky v příštím týdnu :

Út : 15.4. od 17:00

St:  16.4. od 17:30