FK Humpolec "B" - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 0:6 (0:4)

publikováno 26.04.2014 (aktualizováno 28.04.2014)

Dokonalá vendeta za podzimní výprask

FK Humpolec "B" - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 0:6 (0:4)

Sestava: T. Bezděk - Pajer, Prchal, Hauser, F. Gramer – J. Gramer (80. Kuja), Nepovím, Turek, Janovec  - Voplakal, Trpišovský (88. Pešek)

Branky: Trpišovský 4x, Prchal 1x, Voplakal 1x

K utkání do Humpolce jsme vyrazili pouze v počtu dvanácti hráčích. Z utkání se omluvili pro nemoc Pospíšil a Martinek a ze studijních důvodů středopolař Toula. A tak jsme si z dorostu vypůjčili Romana Kuju. početným diváckým doprovodem Na toto utkání jsme vyjeli pouze ve 12ti lidech, ale za to s početným diváckým zastoupením.

Začátek utkání jsme opět prospali. Domácí byli do 15. minuty lepším týmem a několikrát nebezpečně zakončili, jednu střelu dokonce zastavila tyč. Přesto jsme šli už v páté minutě do vedení. Na půlce se zmocnil míče Trpišovský a svoje sólo zakončil gólovou střelou podél domácího brankaře. V 15. minutě pak za Bezděka opět chytala branková konstrukce, po pěkné střele z hranice velkého vápna. Běžela 25. minuta, Trpišovský si navedl balon z levé strany na střed vápna, vystřelil prudkou ránu, která skončila u levé tyčky domácí branky, a bylo to 2:0. Ve 28. minutě se po rohu hlavou trefil nepokrytý Prchal. A když o dvě minuty později završil hattrick Trpišovský, bylo prakticky po zápase.

Druhý poločas jsme nepolevili. Dobře rozehraný zápas jsme konečně dovedli do vítězného konce bez zbytečného dramatu a ještě jsme dokázali vstřelit dvě branky po pěkných kombinacích na levé straně. Nejprve J. Gramer vysunul bratra Filipa, který nacentroval před bránu, kde číhal Trpišovský a připsal si svůj čtvrtý gól v zápase. Střelecký účet uzavřel Voplakal po kombinaci s Janovcem do prázdné brány. Brankář Bezděk musel zasahovat pouze jednou, kdy výborně vychytal samostatný unik domácího útočníka.

Hrající trenér Martin Turek hodnotil utkání následovně: „Za výkon v tomto utkání musím celé mužstvo pochválit za odpovědný výkon v obou poločasech. Celý zápas jsme se drželi stanovené taktiky a dali i pěkné branky. Chtěl bych se jen zmínit, že po utkání se nám domácí vysmívali, že jsme nic nepředvedli a stěžovali si na rozhodčího. Myslím si, že když vyhrajeme venku 6:0, tak jsme toho předvedli dost a to nám ještě rozhodčí neuznal regulérní pro údajný ofsajd.“

Fotoreportáž ze zápasu na:

Tříbodový import chceme potvrdit v neděli 4.5. od 16:30 na domácím hřišti proti Herálci. Podzimní utkání skončilo remízou 2:2.

Tréninky v příštím týdnu:

Út : 29.4. od 17:00

Pá: 2.5. od 17:30