Úvod » Mužstva » Mladší žáci

Výsledková i herní houpačka našeho týmu

publikováno 28.04.2014

Také mladší žáci vstoupili do jarních bojů

Mladší žáci vstoupili do jarních bojů o mistrovské body rozpačitě. Po kvalitní zimní přípravě a předsezónním soustředění v Podhradu, jsme odehráli prvním mistrovské utkání proti týmu Habrů. Na tento zápas jsme se připravovali, ale utkání nám nevyšlo herně ani takticky a prohráli jsme vysoko 11:1.  Naši hráči odehráli toto utkání bez chuti a bojovnosti a výsledek tomu, bohužel, odpovídal.

Druhé jarní kolo jsme odehráli na hřišti soupeře z Veselého Žďáru, ale výsledek i fotbal byl diametrálně odlišný. Veselý Žďár byl v tabulce před naším mužstvem a i silovým pojetím hry přetlačuje naše chlapce, a tak jsme se na utkání připravovali celý týden. Po podzimní remíze 5:5, jsme chtěli napravit ostudný výsledek z prvního kola. K utkání jsme nastoupili v pozměněné sestavě, hráči vlétli do utkání více nabuzeni a od začátku bylo vidět zlepšení jak v herní kvalitě, tak i v osobních soubojích.  Postupně jsme si vypracovali několik šancí, a kdybychom vše proměnili, mohlo být poločasové skóre 5:0 v náš prospěch. Takto jsme do druhého poločasu nastoupili s vedením 1:0. Druhý poločas se již odehrával v naší režii a postupně jsme přidaly dvě branky. Domácí již pouze v závěru korigovali na konečných 3:1.

Trenér Jan Lebruška pochválil své svěřence následovně: „ Musím dát za tento zápas všem hráčům pochvalu. Předvedený výkon i herní pojetí vyústil v zaslouženou výhru 3:1. Rád bych, abychom na tento výkon navázali i v dalších utkáních. Věřím, že si to kluci v hlavách dají dohromady a budou takto i nadále pokračovat jak v trénincích, tak i v zápasech.“

Další utkání sehrajeme v neděli 4.5. od 9:30 v Rozsochatci.

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Informace o využívaných dotacích
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou v roce 2017 využil následující finanční dotace od MŠMT, FAČR a ČÚS Dotace č. ID 002138.0009 ČUS ...

Kalendář akcí

« 09 / 2023 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery