TJ Tis - FK Kovofiniš Ledečnad Sázavou 3:3 (1:2)

publikováno 12.05.2014 (aktualizováno 13.05.2014)

Z Tisu vezeme pouze bod

TJ Tis - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 3:3 (1:2)

Sestava: Bezděk – Martínek, Prchal, Hauser, F. Gramer – J. Gramer (89. Kulja), Turek, Nepovím, Janovec (84. Pajer) – Voplakal, Trpišovský

Branky: Trpišovský, F. Gramer, Nepovím

Tis, který byl v tabulce před tímto zápasem o bod před námi, začal lépe, měl častěji míč na svých kopačkách a zahrával spoustu standardních situací, se kterými si obrana a brankař Bezděk dokázali poradit. V 18. minutě se ale domácí dostali do vedení po individuální akci domácího útočníka Bláhy, když si odstavil našeho obránce a střelou po zemi překonal Bezděka. Tento gól nám ale pomohl a začali jsme se dostávat do šancí. Trpišovský i Voplakal je bohužel nedotáhli do konce. Až ve 35. minutě sebral odražený míč F. Gramer, navedl si míč na vápno a přesnou střelou po zemi překonal domácího gólmana. O pět minut později odvedl dobrou práci Voplakal, když zaměstnal dva obránce, k balonu se dostal Trpišovský a z deseti metrů poslal míč do sítě.

Ve druhém poločase se nám povedlo zvýšit náskok na dvě branky, když rychlý brejk nadvakrát zakončil Nepovím. Po tomto gólu jsme se spíše soustředili na obranu. Domácí byli více na míči a začínali se dostávat do tlaku. Do ložené šance se nemohli dostat. Až v 78. minutě se k trestnému kopu z hranice vápna postavil domácí Benák a mířil přesně. V 83. minutě domácí zahrávali roh, který se nám nepovedlo nadvakrát odvrátit. Domácí hráč přehlavičkoval dva naše obránce a míč, který mířil do branky, zastavil na čáře rukou F. Gramer. Následovala červená karta a penalta. Bezděk ji dokázal vyrazit, ale na dorážku už byl krátký.

Trenér Martin Turek hodnotil utkání následovně: „Před utkáním jsem říkal, že budu spokojený i s remízou, ale vzhledem k vývoji utkání jsem zklamán, že jsme nedokázali přivézt tři body. Od šedesáté minuty jsme se báli hrát, kombinovat a přestali jsme být aktivní a soustředili se spíše na obranu. To se nám nakonec stalo osudným. Pochvalu zaslouží F. Gramer a brankář Bezděk.“

Fotoreportáž z utkání naleznete na:

Příští utkání sehrajeme na domácím hřišti v neděli18.5. od 16:30 proti fotbalistům z Jiřic, kterým se pokusíme vrátit podzimní porážku 2:0.

Tréninky v příštím týdnu:

Út : 13.5. od 17:00

St:  14.5. od 17:30