Úvod » Mužstva » Starší přípravka

Nedělní turnaj v Havlíčkově Brodě

publikováno 22.05.2014

V neděli jsme nastoupili k poměření sil s týmy Havlíčkova Brodu a Habrů. Proti silově hrajícím Habrům se nám tradičně nedaří. Tentokrát zvlhnul střelný prach zcela a nepodařilo se skórovat. Přestože příležitosti k tomu vznikaly.

S velmi fotbalovým Havl. Brodem, který se snažil kombinovat, jsme sehráli vyrovnanou partii. Přes výsledek 8:10 byla naše hra velmi pohledná a jak hráči, tak rodiče odjížděli spokojení. Vyšel tím trenérův experiment s účastí omezeného počtu hráčů.

Trenér Pavel Storož hodnotil hru mužstva následovně: " Kuba Veselý v bráně potvrdil, že na sobě pracuje a daří se mu přenášet tréninkové návyky do utkání. Verča Veselá bojovala a dirigovala zadní řady. Nejlepšími střelci týmu se stali kapitán Martin Stehno a Pepa Smejkal. Skvěle přihrával Vilda Pešek. Dobrou práci vzadu odvedli i Pája Brož s Ondrou Bělohradským (po náhodném zařazení Ondry do obrany se ukázalo k jaké změně může dojít, když začne hráče zápas bavit na 110%). Tradiční tahoun týmu Matěj Píška válí, přestože prožívá drobný útlum."

V NEDĚLI HRAJEME DOMA!!!

V neděli od 9:00 nastoupí na domácím pažitu tým starších dětí proti Jeřišnu. V 10,30 pak výběr mladších pro Lipnici.