Úvod » Mužstva » Starší přípravka

publikováno 16.06.2014

Povedené páteční odpoledne

Přípravka se loučila s povedenou sezónou

Páteční odpoledne se neslo nejdříve v maximálním tréninkovém nasazení, kde družstva předpřípravky, mladší přípravky a starší přípravky pilovala nejen základní fotbalové dovednosti, ale i základy pohybové abecedy a různých her, vše pod dohledem početného zastoupení rodičů. Nakonec se hřiště rozdělilo na několik minihřišť a trénink zakončily zápasy " na dvě" branky. Po odtrénované jednotce přišla zasloužená odměna. V prostorech pod kabinami jsme udělali provizorní ohniště a všichni jsme se vrhnuli na opékání špekáčků. Za uplynulý půl rok jsme udělali velký pokrok při práci s těmi nejmenšími a současná družstva předpřípravky, přípravky a mladší a starší jsou toho důkazem. Celkem už skoro 40 malých fotbalistek a fotbalistů. Velké poděkování patří trenérům našich družstev. Všem holkám a klukům přejeme krásné prázdniny a pozor, přes prázdniny trénujeme stále stejně! Protože reprezentace našeho klubu byla opravdu zdařilá, čeká na naše malé fotbalisty na podzimní zápasy překvapení v podobě nových dresů.
Fotky z pátečního odpoledne naleznete na:http://fkkovofinis.rajce.idnes.cz/Konec_sezony_-_pripravky/

Ve středu 18/6 jede starší i mladší přípravka do Světlé. Jde o přátelská utkání, která byla pro vzájemný zájem klubů domluvena.
21/6 pak sehrajeme od 10,30 přátelská utkání v Kožlí, jako „předskokané“ Koželských slavností.