Úvod » Mužstva » Muži - "B"

Muži B : FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Jiskra Nová Ves u Světlé 1:0(0:0)

publikováno 31.08.2014 (aktualizováno 08.09.2014)

První domácí výhra

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Jiskra Nová Ves u Světlé 1:0(0:0)

Sestava: Veleta – Štastný (10. Holeta), Pechanec, Šenk, Žemlička – Pajer, Janovec, Slavětínský, Miláček – Kubát (13. Kuja), Matějka (75. Stránský).

Branka: Miláček Petr

Trenér Jaromír Pospíšil zhodnotil a popsal první domácí vítězství následovně: "První domácí zápas béčka skončil vítězstvím, ale diváci si atraktivní fotbal neužili. První šanci, hned po úvodním hvizdu měli hosté, ale nepřesná střela nemohla brankáře Veletu ohrozit. Béčko muselo po 13 minutách hned 2x vystřídat, kdy se postupně zranili Štastný a následně Kubát. Následně jsme již převzali iniciativu na svou stranu a během první půle nepustili Jiskru již k žádné šanci. Herní převahu jsme však nedokázali zužitkovat, když svými chybami, nepřesnou a nedůraznou hrou, jsme si nedokázali vytvořit slibnou šanci. Druhá půle přinesla na pohled stejný fotbal. Herní převahu jsme nakonec dokázali využít, když Miláček dostal nahrávku na penaltu a nebylo pro něj složité umístit míč k tyči – 1:0. Ke konci zápasu jsme hostům umožnili opět našimi nepřesnostmi více útočit a tím se dokázali dostat do mírného tlaku, který přinesl velikou šanci v 84 minutě. Veleta však dobrým zákrokem brance zabránil. V zápase dobře pracovala obrana, hlavně Žemlička se Šenkem, kteří likvidovali všechny náznaky hostujících útoků. Béčku ještě chybí sehranost a jistota na míči, která se doufám dalšími zápasy bude zlepšovat".