Úvod » Mužstva » Muži - "B"

TJ Sokol Habry B – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B 1:2 (3:3)

publikováno 08.09.2014

Dobrý bod z venkovního zápasu

TJ Sokol Habry B – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B  1:2 (3:3)

Sestava: Veleta – Žemlička, Pechanec, Šenk, Stránský – Pajer, Janovec, Slavětínský (Bezděk S.), Miláček – Matějka, Bezděk T (Popek).

Branky: Bezděk, Pechanec, Šenk

I druhý venkovní zápas skončil pro naše béčko remízou. Začátek zápasu jsme začali aktivněji než domácí. Drželi jsme míč na kopačkách a snažili se najít recept na domácí obranu. Nicméně po naší chybě ve středu hřiště se Habry dostali do vedení jako první, když jsme si srazili centr do vlastní sítě - 1:0.  Během 5 minut bylo ale srovnáno, když po pěkné akci po pravé straně, dostal centrovaný míč do brány dorostenec Tomáš Bezděk 1:1. V dalších minutách se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale bez výraznějších šancí. Ledeč ale přesto dokázala navýšit skóre, když zužitkovala další centr z pravé strany -  Pechanec 1:2. První poločas bylo béčko aktivnějším mužstvem a zaslouženě vyhrálo 1:2. V druhé půli musel ze hřiště odstoupit Slavětinský, kterého trápil již v prvním poločase stehenní sval. Je to již 4. hráč béčka, který má problém se svalovým zraněním. Habry vyrovnali na 2:2, kdy se nedomluvili naši obránci, kdo půjde první k míči a této chyby využil domácí útočník. Ledči v druhé půli začaly docházet síly a to se projevilo na hře. Habry se začali dostávat do mírného tlaku. Ten na krátko sice přerušil Šenk, když střelou z 25m přesně zamířil k tyči – 2:3. Habry začali tlačit a vyrovnávací gól se jim podařilo vstřelit z penalty - hra rukou ve velkém vápně – 3:3. Habry byli v druhé půli lepším mužstvem a utkání tak skončilo zaslouženou remízou.