Úvod » Mužstva » Mladší žáci

Mladší žáci - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou – TJ Sokol Záboří nad Labem 3:3 (2:1)

publikováno 12.09.2014

První utkání mladších žáků přineslo dělbu bodů

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou – TJ Sokol Záboří nad Labem 3:3 (2:1)
Sestava: Prchal, Kulich L., Kulich T., Píška D., Zelinka, Janák, Lanc, Zich, Stehno, Bauer L., Bauer M., Stehno, Smejkal, Janků, Píška M., Novák.
Branky: Stehno, Janák, Zich

Trenér Jan Lebruška popsal a kriticky zhodnotil hru svých svěřenců následovně: „První zápas sezóny se nám moc nepovedl, jelikož hráči neplnili to, co jsme se celou přípravu učili a co jsme si před zápasem řekli. Hráli jsme bez pohybu a ve velkém chaosu, zejména starší hráči mě velice zklamali. V obrané fázi jsme dělali velké chyby a hodně problémů nám dělat soupeřův útočník, který byl hodně rychlý a pokud jsme ho neatakovali ihned při převzetí míče, tak obránci již jen koukali na jeho číslo na zádech, což se stalo během zápasu minimálně pětkrát a dostali jsme z toho tři branky. Záložní řada nevyužívala celé šířky hřiště, a tak jsme se potkávali uprostřed a víceméně si překáželi, a když se k tomu přidal téměř nulový pohyb útočníků, naše hra nevypadala dobře. Sice jsme si ve druhé půli vytvořili šance, ale nevím jestli nervozita nebo málo sil, nám nedovolili pořádně vystřelit. V přípravných zápasech s celky z Vlašimi a Čáslavi jsme předváděli výkony hodné našemu týmu a hlavně přípravný zápas ve Vlašimi jsme sehráli výborně, a proto jsem doufal, že tento výkon předvedeme i v prvním zápase. Hráči ale zklamali a nepředvedli ze zmíněného přípravného zápasu ani desetinu fotbalového umění. Nehodnotím vůbec výsledek, ale předvedenou hru. Musíme opět nastartovat u všech hráčů hlavně sebedůvěru a víru v to, že když se bude makat a poslouchat pokyny, tak je fotbal bude bavit a dostaví se i výsledky. Další zápas sehrajeme na hřišti v Malíně, doufám že výkonnost hráčů opět půjde nahoru.“