Úvod » Mužstva » Mladší žáci

TJ Sokol Malín - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 3:8 (2:4)

publikováno 16.09.2014

První venkovní zápas a vezeme tři body

TJ Sokol Malín - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 3:8 (2:4)

Sestava: Prchal, Kulich L, Kulich T, Janků, Zelinka, Smejkal, Lanc, Píška, Bauer L, Bauer M, Janák, Zich, Stehno

Na první venkovní zápas jsme vyrazili do Malína kompletní. Po remízovém domácím zápase, kdy proběhlo trošku kritiky a křiku, jsme si v malínské kabině řekli pokyny a šli se poctivě rozhýbat. Do zápasu jsme vstoupili opět vlažně a domácí toho ihned na začátku využili, když jsme si po rohu dali vlastní gól. Tento okamžik byl pro náš tým jako impuls a do domácích jsme se zakousli a hráli pohledný kombinační fotbal, využívali jsme celou šířku hřiště a jedna akce za druhou se hrnula na domácí branku. Kluci si dokázali nahrát, obejít hráče jeden na jednoho, nádherně se pohybovali, dokonce přidali i pěkné narážečky, náběhy a centry do vápna domácích. Domácí měli pouze pár výpadů, které vyplynuli z naší hry, kdy jsme se v pěti lidech snažili dobývat jejich branku a jelikož měli domácí ve svém středu jednoho „rambouska“, který vždy pouze nakopl míč směrem dopředu, měli naši obránci práci usnadněnou a hru jsme plně kontrolovali. Branky postupně stříleli Josef Smejkal 3x, Jonáš Stehno, Píška Matěj, Kulich Lukáš, Vojta Prchal z penalty a jedna branka byla vlastní po střele Lukáše Kulicha.

Trenér Jan Lebruška byl o poznání pozitivnější, než po prvním zápase: “Promluva a kritika po remízovém domácím zápase zabrala a kluci odvedli to, co jsme si řekli. Dodrželi všechny pokyny a předvedli všem přítomným, že fotbal hrát umí a že je baví. Všechny musím za předvedený výkon pochválit a doufám, že budeme v tomto trendu nadále pokračovat. Musíme se připravit na další zápas, který hrajeme v sobotu na domácím stadionu s Malešovem. Celý tým děkuje za podporu všem fanouškům.