Tatran Ždírec nad Doubravou - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 6:1 (4:1)

publikováno 29.09.2014

Tatran Ždírec nad Doubravou -  FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 6:1 (4:1)

Sestava: Richard Veleta -Ondra Bíza, Sedrik Bezděk, Filip Šimůnek, Jakub Novotný- David Popek, Roman Kuja, Tomáš Káža -  Jarda Petrů

Branka Roman Kuja

Trenér Vratislav Nosek hodnotil utkání následovně: "Těžko se mi hodnotí utkání, ve kterém jsme nastoupili v devíti hráčích. V tomto utkání jsme se měli porvat s posledním mužstvem naší skupiny o důležité body. Bohužel, jaké bylo mé překvapení, když se na odjezd k utkání dostavilo pouze 9 (slovy devět hráčů)!! Tomu odpovídal i průběh zápasu. V prvním poločase byla naše obrana děravá, nestíhala obsazovat protihráče. Za stavu 0 : 4 utekl David, byl sražen v pokutovém území a pokutový kop proměnil bezpečně Roman Kuja. Druhý poločas byl již lepší, obrana- jmenovitě Roman Kuja a Tomáš Káža velmi dobře eliminovali útočníky soupeře. Přesto jsme obdrželi další dvě branky. Musím všem hráčům, ať se jim dařilo lépe nebo méně, za přístup k utkání poděkovat. Na těžkém povrchu, kdy většina plochy byla podmáčená, byl pohyb těžký a namáhavý. Co však dodat k morálce hráčů. S tímto přístupem nelze počítat s dobrou reprezentací Ledče. Nejvíce mě mrzí přístup hráčů z Hněvkovic, kteří jsou absolutně nedisciplinovaní a elementární záležitosti slušného chování jako např. omluva je jim cizí. Týká se to hráčů: Těšínský, Slavětínský, Rajdl, Dvořák, Janů. Tito hráči žijí v domnění, že bez tréninku a při náhodné účasti na zápase, se dá hrát fotbal. Zaráží mě však i přístup Honzy Vavrleho, který má na pevné místo v sestavě a taktéž nedorazil. Z dalšího klubu se kterým spolupracujeme - z Kožlí - se účastní soutěžních utkání pouze Pavel Cicvárek, který účast kloubí s házenou a hrou za první mužstvo Kožlí. Ani on se na dnešní důležitý zápas neomluvil. Celá snaha o spolupráci s okolními obcemi vychází k nule. Ze všech hráčů domluvených na podzimní starty za Ledeč tak vychází pouze Riša Veleta, který hraje nejenom za dorost, ale i za rezervu Ledče dospělých".

Příští utkání hrajeme v neděli 5.10. s dalším hratelným soupeřem ze  Starého Ranska. Začátek utkáním je ve 12:00. Sraz 11:15 na hřišti. Doporučuji také účast na pátečním tréninku od 17:00.