TJ Sokol Lípa - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 3:3(1:1)

publikováno 13.10.2014 (aktualizováno 15.10.2014)

TJ Sokol Lípa - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 3:3(1:1)

Sestava: Bezděk – Hauser, Prchal, F. Gramer, Pešek – Nepovím, Toula, Šotola, Turek (86. Kuja) – Voplakal (71. J. Gramer), Trpišovský.

Branky: 8. Šotola, 47. Prchal, 78. F. Gramer.

V neděli jsme zajížděli na ne příliš oblíbené hřiště do Lípy. Na nakloněné rovině jsme byli od začátku aktivní a již v 7. minutě jsme za to byli odměněni. Nepovím vysunul do ulice Šotolu a ten zvolil svoje typické zakončení a rozvlnil síť v domácí brance. Jenže hned o minutu později bylo vyrovnáno. Domácí předvedli pěknou křídelní akci zakončenou střelou o zem, která skončila v naší brance. Poté se hra celkem vyrovnala. Do dobrých střeleckých příležitostí se dostávali jak domácí tak my. Žádná ze střel se neujala a tak poločas skončil 1:1.

Na začátku druhého poločasu jsme se opět dostali do vedení. Voplakal hodil dlouhý míč na malé vápno. Domácí nedokázali odvrátit míč do bezpečí a pohotový stoper Prchal ho poslal pod ležícím brankářem do branky. Poté se domácí dostávali do tlaku a několikrát nás musel podržet brankář Bezděk. V 55. minutě se ale domácí dočkali. Prudký centr trefil parádně z první do šibenice nejlepší hráč domácích Špinar. V 75. minutě Šotola trefil břevno a Toulovu dorážku domácí zblokovali na roh. Ten jsme netakticky rozehráli rychle na krátko, jenže domácí vystihli naši rozehrávku podnikli rychlý protiútok a bylo to 3:2. Jenže o tři minuty později zahrával Nepovím trestný kop, domácí hráči se nedohodli a jejich zaváhání potrestal F.Gramer. Od toho vyrovnacího gólu se hrál naprosto otevřený fotbal. Svoje šance měli jak domácí a tak i my. Jenomže jsme nebyli schopní zachovat klid a situaci lépe vyřešit.

Martin Turek, náš hrající trenér, popsal utkání následovně: V Lípě se hrál pohledný fotbal. Vyhrát mohla jak Lípa tak i my. Mě těší, že i na tak špatném hřišti jsme předvedli  pár pěkných kombinací, které jsme bohužel nedotáhli do konce. Chtělo to více klidu. Při třetím inkasovaném gólu jsme se dopustili série taktických chyb, ze kterých se doufám do příštího zápasu poučíme. Dobrý výkon předvedl Prchal, a také Toula s Nepovímem.

V neděli 19.10. od 14:30 nás čeká tým Horní Cerekve. Ta se nachází na 9. místě se ziskem 12 bodů.

Tréninky středa a pátek od 17:00.

aktuální tabulka