FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - SK Buwol Metal Luka nad Jihlavou 3:3 (1:2)

publikováno 20.10.2014

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - SK Buwol Metal Luka nad Jihlavou 3:3 (1:2)

Sestava: Richard Veleta - Jakub Novotný, Honza Vavrla, Pavel Cicvárek, David Mašín - Ilia Rudenco, Tomáš Bezděk, Sedrik Bezděk,  Ondra Bíza - David Popek a Tomáš Káža (v druhém poločase střídán Romanem Kujou, který byl po nemoci a nemohl hrál celý zápas)

Branky: Roman Kuja 2x, Tomáš Káža 1x

Chyběl hráči: Kulich (bez omluvy), Filip Šimůnek a Jarda Petrů

První poločas nezačal pro nás dobře. Po hrubé chybě obrany při standartní situaci jsme obdrželi první branku. Po vyrovnávací brance Tomáše Káži jsme měli polovinu prvního poločasu územní převahu, kterou jsme však nevyužili. V poslední minutě prvního poločasu jsme, opět po chybě bránících hráčů (nejen obránců), dostali druhou branku do šaten.

Druhý poločas nastoupil Roman Kuja, který brzy vyrovnal z pokutového kopu na 2 : 2. Soupeř šel opět do vedení, kdy obrana nedokázala včas odkopnout míč z malého vápna. Po obdržené brance jsme opět měli převahu, při které vstřelil Roman Kuja vyrovnávací branku. Bohužel i přes velkou snahu a převahu našich hráčů, jsme  iž nedokázali vstřelit vítězný gól.

Trener Vratislav Nosek hodnotil utkání následovně: „Z výsledku utkání je zřejmé, že se hrál zajímavý fotbal. Obě mužstva se snažila o útočné pojetí hry. Výkon mužstva byl, kromě chyb v obraně, dobrý Nerozhodný výsledek je sice spravedlivý, ale přeci jenom jsme měli trochu více ze hry a při troše štěstí a umu jsme mohli utkání na konci rozhodnout“.

Další utkání hrajeme v neděli 26.10.ve Světlé nad Sázavou.

Odjezd je v 10:00 od hřiště, sraz je v 9:45.

Je nutná účast všech hráčů. Derby se Světlou, je pořád derby se Světlou!!