TJ Sokol Černovice - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1:4 (1:0)

publikováno 27.10.2014 (aktualizováno 29.10.2014)

TJ Sokol Černovice - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1:4 (1:0)

Sestava: Bezděk – Martinek, Hauser, prchal, Pešek, Šotola, Toula, Nepovím, J. Gramer (67. Turek), Voplakal, Trpišovský.

Branky:47. Voplakal, 76. a 90. Šotola, 87. Toula

Utkání v Černovicích jsme začali lépe a v úvodních patnácti minutách jsme si vypracovali několik dobrých příležitostí, ale žádnou jsme nedokázali dotáhnout do konce. Poté se hra začala vyrovnávat a pomalu začínali být nebezpeční. Ve 20. minutě se trefil Šotola, ale jeho branka nebyla uznána pro údajný ofsajd. Výkon pomezních rozhodčích byl celkově nepovedený. Na jedné straně nás rozhodčí do šance nepouštěl, ale za to na druhé nechával domácí hrát, i když byl domácí útočník v jasném postavení mimo hru. Ve 30. minutě trefil Prchal, po rohovém kopu, hlavou břevno. Ve 41. jsme inkasovali, to střední záložník vysunul přihrávkou do ulice na rychlého domácího útočníka. Ten utekl našim obráncům a s přehledem proměnil.

Druhý poločas měl jednoduchý scénář. My jsme se snažili o otočení výsledku a domácí se spoléhali na rychlé protiútoky. Důležitý gól vstřelil ve 47. minutě Voplakal, když těsně před brankářem tečoval dlouhý nákop Peška a jeho teč doputovala až do branky. V 55. minutě domácí mohli strhnout vedení na svoji stranu. Domácí útočník si ale tentokrát vylámal zuby na Bezděkovi. V 76. minutě, když už domácím evidentně docházeli síly, prostrčil Toula na Šotolu a ten mazácky zakončil a bylo to 2:1. V 87. minutě nacentroval Trpišovský, míč si zpracoval Toula a z otočky zvýšil na 3:1. To ovšem nebylo vše. V 90. minutě vyslal tvrdou ránu Pešek, brankař míč vyrazil před sebe a Šotola ho parádním volejem poslal do sítě.

Martin Turek zhodnotil utkání takto: „Těžké utkání, které se pro nás nevyvíjelo dobře. Naštěstí jsme stihli na začátku druhého poločasu vyrovnat. Pak už bylo otázkou času, kdy dáme vedoucí gól, protože domácí se zatáhli a bylo znát, že jim docházejí síly“.

V neděli nás čeká asi nejdůležitější zápas s Mírovkou, která je na třetím místě se ziskem 26 bodů. Utkání začíná ve 13:30.

Tréninky jsou ve středu a v pátek od 16:00

aktuální tabulka