Úvod » Mužstva » Muži - "B"

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Melechovan Kouty 2:1 (1:0)

publikováno 05.11.2014

Podzim bez porážky.

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Melechovan Kouty 2:1 (1:0)

Sestava: Veleta – Pospíšil, Pechanec, Šenk, Stránský – Pajer (Novotný), Slavětinský, Janovec, Miláček (Matějka) – Livora (Kuja), Žemlička

Branky: Livora, Slavětinský - Karel

I poslední zápas sezóny jsme zvládli bez prohry a do jara přezimuje béčko v tabulce na druhém místě. Zápas začal velkým respektem na obou stranách. Přesto se nám podařilo hned v úvodu vstřelit branku, kdy Livora dokázal dostat míč do sítě – 1:0. První poločas pokračoval ve stylu, kdy béčko mělo míč na kopačkách častěji. Většinu času ale na vlastní polovině, takže další gól už do poločasu nepadl. Druhý poločas přinesl bojovný fotbal na obou stranách. Kouty byly nebezpečné hlavně z rohových kopů. Z jednoho z nich se jim podařilo vyrovnat, kdy míč propadl až na zadní tyč a osamocený Karel neměl problém uklidit balon do prázdné branky – 1:1.  Na druhé straně hostující brankář  několika skvělými zákroky zachránil Kouty a už to pomalu vypadalo, že se rozejdeme smírně remízou. Přišla však 80. minuta a Slavětinský za velkým vápnem napřáhl a pěknou střelou se mu konečně podařilo prostřelit brankáře Březinu – 2:1. Za zmínku stojí 2 červené karty v druhém poločase na straně hostujících Koutů, které zbytečně znehodnotily zbytek tak prestižního zápasu na konci podzimu.

Úspěšný trener Jaromír Pospíšil zhodnoil utkání krátce, ale vystižně:" Zápas bych hodnotil jako ne až tak pohledný, nicméně jsme dokázali zvítězit a 3 body se počítají".

Tabulka po podzimní části