Úvod » Mužstva » Mladší žáci

TJ Jiskra Zruč - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 3:4 (2:2)

publikováno 05.11.2014

TJ Jiskra Zruč - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 3:4 (2:2)

Sestava: Prchal, Kulich T., Kulich L., Janků, Smejkal, Zelinka, Bauer L., Bauer M., Janák.

Branky: Janák 2x, Bauer L. 2x

Po třech zápasových neúspěších jsme zavítali k utkání do Zruče. Opět nás bylo pouze devět, nemoc hlásil Stehno, Lanc, Píška, Zich. Na tento zápas jsme se při pátečním tréninku připravovali a zápas jsme i díky tomu zvládli. Věříme, že nevyřené předchozí výsledky a herní projev je tedy již minulostí.

Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a ihned po pár minutách bylo vidět, že výkon i nasazení bude jiné než v předchozích zápasech. Hráči bojovali, rvali se o míče, nahráli si a chtěli vyhrát. Poločas po brance Janáka a Lukáše Bauera byl 2:2, když vedení 2:0, stihli domácí po dvou standardních situacích, srovnat. Ve druhém poločase jsme si vytvořili dostatek šancí na výraznější  výsledek, ale nakonec to bylo dramatické až do konce, když jsme po opět po brankách Janáka a Luboše Bauera vedli 4:2. Domácí v nastaveném čase pouze korigovali na konečných 4:3 a tak jsme mohli slavit vítězství, které bylo vydřené a ubojované.

Trenér Honza Lebruška hodnotil utkání následovně:" Tento zápas byl úplným opakem předchozích dvou zápasů.  Hráči bojovali a nasazením a fotbalovostí dokázali, že fotbal hrát umí, ale musí se jim chtít a hlavně musí chtít běhat a bojovat. Nevýhoda byla, že již třetí zápas jsme měli pouze jednoho hráče na střídání. Hráče jsme pochválili za výkon a bojovnost. Výhra byla tentokráte z naší strany zasloužená. Doufám, že poslední domácí zápas s celkem Sedlece zvládneme a rádi bychom pozvali všechny naše fanoušky v sobotu 8. listopadu od 10.00 na náš stadion".

aktuální tabulka