Úvod » Mužstva » Mladší žáci

Hodnocení podzimní části soutěže mladších žáků.

publikováno 18.11.2014

Hodnocení podzimní části soutěže mladších žáků.

Trenér Jan Lebruška zhodnotil podzimní část sezóny takto: “Tým mladších žáků, se premiérově představil v soutěži OP OFS Kutná Hora BELsport mladších žáků, která se hraje systémem 7+1 hráčů a výsledky i hra, kterou předváděl byla příjemným překvaním. Mužstvo hrálo ve složení: brankář Vojta Prchal a hráči Tomáš Kulich, Lukáš Kulich, Dominik Zelinka, Jonáš Stehno, Josef Smejkal, Tomáš Janků, Daniel Píška, David Janák, Luboš Bauer,Martin Bauer, Zdenda Lanc, Lukáš Zich, Matěj Píška. V této sestavě jsme odehráli všechny zápasy, samozřejmě s občasnými výkyvy, ale celkově, i s ohledem na nadprůměrnou tréninkovou docházku, jsem s účastí spokojen. K jednotlivým utkáním se vyjadřovat nebudu. Některá utkání jsme zvládli velice dobře, v něktých se nám tolik nedařilo, ale to už tak ve sportu bývá. Výsledkově mě mrzí ztráta bodů z domácích utkání. Hráči se celkově snažili a umístění v tabulce zatím odpovídá hernímu projevu a nasazení. V zimní přípravě se chceme zaměřit na větší důraz v osobních soubojích, vytrvalosti a také takové té fotbalové drzosti. Na závěr bych rád poděkoval hráčům za jejich přístup k fotbalu a rodičům za celkovou podporu”.