Zhodnocení podzimní části ročníku 2014/15 u dorostu.

publikováno 18.11.2014

Zhodnocení podzimní části ročníku 2014/15 u dorostu.

Do podzimní části nového ročníku 1.třídy dorostu skupiny A jsme nastoupili již bez hráčů Aleše Procházky, Pavla Havlíčka a Míši Koubského, kteří překročili věkovou hranici pro dorost.

Stávající kádr mužstva tvořili hráči: Richard Veleta, David Mašín, Jakub Novotný, Sedrik a Tomáš Bezděkovi, David Popek, Illia Rudenco, Roman Kuja  a Ondra Bíza. Na hostování zůstal  hráč Tomáš Káža. Z domácích hráčů se v průběhu sezóny částečně zapojili hráči Lukáš Kulich, Jarda Petrů a Filip Šimůnek. Kádr mužstva byl rozšířen o hráče Honzu Vavrlu (hostování z Hněvkovic) a Pavla Cicvárka (střídavý start z SK Kožlí).  Ostatní slíbené posily z okolních mužstev (Hněvkovice, Kožlí) se neúčastnily zápasů ani tréninků.

Účast hráčů na mistrovských zápasech:

v 10 odehraných (na 1 utkání jsme pro malý počet hráčů neodjeli)

10x Veleta, Popek, Kuja, Sedrik Bezděk, 9xNovotný, Káža, 8x Vavrla, 6xMašín, Bíza, Šimůnek, Bezděk Tomáš(zároveň hraje za muže), 5xRudenco, Cicvárek (zároveň hraje za muže Kožlí), 4xKulich (zapojil se ke konci sezóny), 3xPetrů

Střelci branek: Kuja 10x, Káža 5x, Vavrla 2x, Bezděk S.  2x, Rudenco 1x

Trenér Vratislav Nosek hodnotí podzimní část sezóny následovně: „V podzimní části soutěže jsme skončili na 10. místě z 12 účastníků a se ziskem pouhých 7 bodů. Osobně to považuji za velmi špatný výsledek, který neodpovídá možnostem mužstva. Nejlepší utkání, jsme odehráli proti mužstvům z čela tabulky (Měřím, Habry, Rozsochatec). Bohužel v utkáních s rovnocennými soupeři jsme nehráli soustředěně nebo v neúplné sestavě. To se také odrazilo na výsledku u jednotlivých utkání.

Do jarních bojů musíme zlepšit tréninkovou morálku. Hráči až na výjimky (oba Bezděkové, Kuja, částečně Rudenco a Popek) musí začít trénovat pro zvýšení fyzické kondice. Celkově našim hráčům chybí nejen technika s balónem, ale hlavně rychlá a přesná přihrávka, což je základ fotbalu. Musí si uvědomit, že fotbal je kolektivní hra, kde je důležitá souhra jednotlivých hráčů.  Zarážející, v této věkové kategorii, je velký problém s životosprávou před utkáními.

Zimní přípravu zahájíme již v polovině listopadu, v tělocvičně společně s B mužstvem a následně v prosinci po dohodě v sobotu nebo v neděli na venkovním hřišti.  Termíny budou upřesněny.  Rád bych apeloval na hráče – zimní příprava je opravdovou nezbytností a nutností a věřím, že zaměření na zlepšení fyzické kondice a hry s míčem přinese zlepšení do jarních bojů.

I přes všechny výtky bych rád hráčům poděkoval za reprezentaci klubu a popřál jim hodně zdraví a štěstí a sportovních úspěchů do roku 2015