Úvod » Mužstva » Muži - "B"

Hodnocení podzimní části sezóny 2014/15 - B tým muži

publikováno 19.11.2014

Hodnocení podzimní části sezóny 2014/15  B týmu muži

Po roční přestávce se ledečské béčko dalo opět dohromady a v nové sezóně potrápilo mužstva ve IV. třídě. Úvod podzimu se nesl v duchu sehrávání týmu. Na hře bylo znát, že si nové tváře v týmu musí na sebe zvyknout. Z toho vyplynuly i dvě remízy z prvních dvou venkovních zápasů.

V dalších kolech se naše hra zlepšila, a to se odrazilo na pohodě i výsledcích mužstva. Do konce podzimní části jsme sice ještě jednou remizovali, ale ostatní zápasy jsme už dokázali dotáhnout do vítězného konce. Přes zimu tak v tabulce přezimujeme na druhém místě. Podzim se nenesl vždy jen v poklidném duchu. V průběhu sezóny jsme se potýkali i s několika zraněnými, kdy hráči nemohli do zápasů nastoupit. „Mezery“ v sestavě, ale plnohodnotně vyplnili buď kluci z dorostu, nebo výpomoc poskytlo ledečské áčko. Takto hodnotí podzimní působení svého týmu hrající trenér Jaromír Pospíšil a dodává: „ Jsem rád, že ledečský klub pracuje opět jako celek a vedení tvoří dobrou základnu pro všechny mužstva. V jarní části věřím, že s béčkem navážeme na stejnou herní pohodu jak na hřišti, tak i mimo něj“.