Úvod » Mužstva » Mladší přípravka

Hodnocení podzimní části sezóny 2014/15 - mladší přípravka

publikováno 24.11.2014

Malí fotbalisté

Během uplynulého roku zaznamenal ledečský fotbal mnoho pozitivních změn v mladších kategoriích. Na jaře vznikl nový oddíl „předpřípravky“, kde se sešli malí fotbalisté ve věku od 3 do 6 let. Na podzim se odloučila mladší část „starší přípravky“ a spolu s pokročilými z „předpřípravky“ bylo sestaveno nové mužstvo „mladší přípravky“, které dosud v Ledči chybělo ve věkové návaznosti. Děti trénovaly dvakrát týdně, včetně letních prázdnin, a tak byly připraveny sehrát na podzim řadu turnajů pod záštitou Okresního fotbalového svazu. Na konci podzimu se tréninky přesunuly do tělocvičen a úspěšnou sezónu fotbalisté spolu s rodiči zakončili při turnaji v bowlingu.

Nyní má mužstvo „předpřípravky“ 15 členů a v „mladší přípravce“ trénuje 18 dětí. Věříme, že počet dětí nadále poroste, i vzhledem k tomu, že fotbal je stále oblíbeným a dostupným sportem a nezatíží tolik rodinné rozpočty. Nároky jsou kladeny zejména na čas rodičů, kteří děti doprovázejí na tréninky a zápasy. Myslíme, že se okolo „malého fotbalu“ sešla prima parta a přejeme si, abychom takto pokračovali i v dalších letech.

Děkujeme všem „našim“ dětem za jejich nikdy nekončící nadšení ze hry, rodičům za zájem a asistenci a všem našim sponzorům, kteří nás pravidelně podporují! Všem sportovcům přejeme krásné Vánoce vše nej do nového roku 2015!

za tým trenérů G. a M. Brožovi