Úvod » Zprávy z výboru klubu

Jaký byl rok 2014 pro ledečský fotbal?

publikováno 23.12.2014

Vážení sportovní přátelé, trenéři, hráči.

Dovolte mi, abych se ohlédl za uplynulým ledečským fotbalovým rokem 2014. V lednu jsem Vás seznámil s prvními částečnými úspěchy nového vedení fotbalového oddílu FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou. Rok uplynul a mohu konstatovat, že hospodaření klubu se dostává do situace, kdy se náklady a výdaje na činnost všech našich družstev se vyrovnaly. Toto se podařilo nejen značně úsporným vedením klubu, ale především dobrou spoluprací se sponzory a podporovateli klubu.

Rád bych jim poděkoval, že se v nelehké době opět vrátili k podpoře ledečského fotbalu a v podstatě zachránili fotbal v Ledči nad Sázavou.

Hlavním sponzorem je Kovofiniš, s.r.o., mezi naše partnery patří:

Galatek a.s.,  Schaefer Sudex, s.r.o., Elekto Spektrum, s.r.o.,  Jaspol s.r.o.,  INEX DK, spol. s r.o.,  Unimont J.C.K., s.r.o.,  WAN SERVIS spol. s r.o.,  ATOS a.s.,  ASO s.r.o.,  JPÚ v.o.s., Ing. Oldřich Tyleček – Ledea, Hotel Sázava Ralco s.r.o., Studnařství Štecher a Pivovar Kácov.

I přes nelehkou komunikaci s Městským úřadem Ledče nad Sázavou se město i v tomto roce se řadí mezi podporovatele, bez jejichž podpory by to prostě a jednoduše nešlo. Město se stará o údržbu stadiónu a fotbalových hřišť a přispívá i na sportovní činnost klubu v oblasti mládeže. Letošní rok oslavil FK už 90 let od začátků organizovaného fotbalu v Ledči. Věříme a naše velké přání do budoucna je modernizace stávajících sportovišť. Stav ledečského stadionu je již opravdu „hraniční“ a tak snad konečně přejdeme od nerealizovaných slibů k činům. 

V oblasti sportovních výsledků se nám po podzimu blýská na lepší časy. Družstvo A mužů je ve své soutěži, po podzimní části, první. Znovu obnovený rezervní tým je druhý. Mladší žáci úspěšně hájí naše barvy v okresní soutěži okresu Kutná Hora. Starší přípravka a mladší přípravka se pravidelně účastní okresních turnajů a družstvo předpřípravky připravuje malé fotbalistky a fotbalisty na vstup do soutěžních utkání. Na druhé straně jsou výsledky dorostenců, ale tam věříme ve zlepšené výsledky.

Chtěl bych poděkovat kolegům z výboru klubu za jejich obětavou činnost, hráčům za reprezentaci našeho klubu a města, trenérům a vedoucím mužstev za skvělou práci při výchově mladých hráčů a fanouškům za podporu nejen při domácích utkáních.  Věřím, že rok 2015 bude pro náš klub úspěšný a radost z výsledků našich mužstev nás bude provázet po celý rok.

Na závěr bych Vám jménem svým i jménem celého fotbalového výboru popřál krásné prožití vánočních svátků a do nového roku pevné zdraví a hodně úspěchů v osobním a pracovním životě.

Za výbor: Vratislav Nosek, předseda fotbalového klubu FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Informace o využívaných dotacích
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou v roce 2017 využil následující finanční dotace od MŠMT, FAČR a ČÚS Dotace č. ID 002138.0009 ČUS ...

Kalendář akcí

« 09 / 2023 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery