FK KOVOFINIŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU – TJ Slavoj Pacov 6:1 (2:1)

publikováno 23.02.2015

Brankostroj pokračoval i proti Pacovu!!

FK KOVOFINIŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU – TJ Slavoj Pacov 6:1 (2:1)

Sestava: Bezděk T. – Pešek J., Pešek P., Prchal, Svoboda  – Šotola, Turek, Nepovím, Gramer J.(70. Bezděk S.), - Voplakal (46. Kuja), Trpišovský

Góly: 37., 70. a 82. Trpišovský, 45. Voplakal, 63. Nepovím (p), 85. Šotola

Tentokrát si nás do Vlašimi na špičkově připravenou umělku pozval Slavoj Pacov, který je po podzimní části 1.A. třídy na 6. místě. K tomuto utkání jsme nastoupili bez dvou stabilních hráčů základní sestavy. Toulu skolila chřipka a Filipa Gramera nepustilo do zápasu svalové zranění.

Ze začátku se hrálo ve slušném tempu, my jsme sice drželi míč, ale nebezpečnější byl Pacov. Ve 23. minutě Pacov kopal roh, Prchal odhlavičkoval, ale bohužel zpět na kopačky soupeřova hráče. Ten vrátil míč zpět do vápna a z druhé vlny nabíhající hráč Pacova neměl s hlavičkou z malého vápna problém. 0:1. Tento gól nás ještě více nakopl, začali jsme na hřišti více mluvit a vytvářet si i šance. Tu největší zazdil ve 30. minutě Turek, když z malého vápna nedokázal nadvakrát dostat míč do sítě. Ledeč to ale nemuselo mrzet protože ještě do poločasu stihli výsledek otočit Trpišovský s Voplakalem. Oba dva útočníci se prosadili po rohových kopech.

Ve druhém poločase tempo hry trošku upadlo. Přesto jsme dokázali dát 4 branky. Na 3:1 zvyšoval Nepovím z penalty, po něm se ještě dvakrát dokázal prosadit Trpišovský, který proměnil samostatné uniky. Při třetím samostatném uniku místo zakončení volil přihrávku na vedle nabíhajícího Šotolu, a ten zasunul do prázdné branky a dal výsledku konečnou podobu 6:1.

Trenér Martin Turek měl k utkání jen slova chvály: "Za toto utkání zaslouží celý tým pochvalu. Obrana vyhrávala souboje a spolehlivě zachytávala průnikové přihrávky, záloha dobře kombinovala a útočníci proměňovali šance. Obzvlášť se dařilo Svobodovy, který nastoupil na levém obránci a ukázal, že by pro náš tým mohl být opravdovou posilou. Za zmínku stojí také drzý a sebevědomý výkon Sedrika Bezděka. V 16ti letech nekazil, a ještě si dobře počínal v soubojích jeden na jednoho proti o mnoho let starším hráčům. Toto vítězství mě těší, ale je to pouze příprava a je zapotřebí zůstat nohama na zemi a tvrdě pracovat, protože mistrovská utkání budou úplně o něčem jiném."

Další přípravné utkání sehrajeme 7.3. s účastníkem okresního přeboru Kutná Hora Viktorií Sedlec. Čas a místo bude upřesněno později.

referát z utkání i na stránkách Pacova

Tréninky v tomto týdnu, pozor změna - místo středy se trénuje v úterý!

ÚT: 24.2. od 16:00

ST: 25.2. od 17:45 sauna (dobrovolně)

Pá: 27.2. od 19:30 (hala Koželská ulice)

So: 28.2. od 14:00