Úvod » Mužstva » Starší přípravka

Únorová klání starší přípravky

publikováno 23.02.2015

Na sezónu se formou turnajů připravují i naši nejmenší

8. 2. 2015 vybojovala naše starší přípravka 3. místo!

V konkurenci hráčů Kutné Hory (1. místo), Tupadel (2.), Uhlířských Janovic (4.), Světlé nad Sázavou (5.) a Herálce (6.) odehráli naši borci zatím nejpovedenější zimní turnaj. Dvě vítězství a jednu smolná remíza stačily na bronzovou příčku. Šimon Lebeda – věkem hráč mladší přípravky – skóroval hned ve dvou utkáních a patřil k největším bojovníkům týmu. Cenu za nejlepšího hráče týmu si tentokrát vysloužil Matěj Píška a potvrdil tak své ambice směrem k Čáslavi, která o něj projevila (stejně jako o Pepu Smejkala) velký zájem.

22.2.2015 se konal turnaj Okresního fotbalového svazu

Nalosováni nám byly týmy Lipnice n. S., Habrů a Štoků. Ve vyrovnaných zápasech s běhavými hráči Štoků jsme nejprve zaslouženě vyhráli 2:1, avšak v odvetě patřil ke šťastnějším soupeř. Proti Habrům jsme určitě herně nepropadli, přesto to na vítězství nestačilo. O dvě hladké výhry v klání s Lipnicí nás připravila vlastní branka v druhém z nich, a to pár vteřin před zvukem sirény. Výsledek je tedy vítězství a remíza.

Všichni projevili úžasnou chuť do hry a těžko vyzdvihovat jednotlivce. Pochvalu zaslouží absolutně všichni! Mezi střelce se zapsali Pája Brož (3 branky) a Matěj Píška (2). Velkým a milým překvapením byl výkon Vikiho Hotovce, který byl původně náhradníkem, a o jeho nominaci se rozhodlo den před turnajem.