Úvod » Představujeme hráče a trenéry FK

Jakub Šotola

publikováno 25.02.2015 (aktualizováno 02.03.2015)

Jakub Šotola, po podzimu nejlepší střelec našeho áčka

Tréninky tohoto týdne:

Pondělí 2.3. trénink od 16:00

Úterý: 3.3. trénink od 16:00

Pátek: 6.3. Dobrovolný trénink s házenkářema, sraz v 18:15 v hale v koželské ulici

Sobota: 7.3. PU Victoria Sedlec, čas a místo budou upřesněny během týdne

Neděle: 8.3. trénink od 14:00

Jméno: Jakub Šotola
Věk: 19 Let
Dosavadní kariéra: Od 7 let jsem začal hrát fotbal v Ledči a od 9 let jsem byl v Havlíčkově Brodě, kde jsem si zahrál se žáky divizi a s dorostem moravskoslezskou ligu.
Pozice na hřišti: Pravá záloha
Kopačky: Nike
Oblíbené číslo dresu: 15

Jakube, pro hodně ledečáků jsi byl velké překvapení podzimní sestavy. Jak hodnotíš první půlrok v dresu ledečského áčka?

Tak rozhodně kladně. Jsem hrozně rád, že se mi povedl takový nástup do nové sezóny a nejenom střelecky pro mě, ale i pro celý tým. Jsme na prvním místě. A můžeme bojovat o postup.

Co rozhodlo pro tvůj návrat do Ledče?

V Havlíčkově Brodě jsem ukončil dlouholetou kariéru a dostal jsem nabídku od kluků, ať jdu hrát do Ledče. Chtěl jsem jim pomoct vytvořit nový tým a dostat ledečský fotbal na lepší úroveň. Myslím si, že se nám to zatím daří a věřím, že bude i nadále.

Kolik tě stál první gól za muže?

První gól jsem dal v Lučici a stál mě hodně nervozity, protože to byl můj první zápas za A tým.  Samotný gól mě samozřejmě něco do kasy stál….:)

Co ty a zimní příprava?

Příprava je kvalitní a myslím si, že nás dobře připraví na další sezónu. Budu se snažit na sobě co nejvíce a nejkvalitněji pracovat.

Postoupíme?

Ano, celý tým se na to soustředí a myslím, že se nám to povede.

Jaké jsou tvé další fotbalové i nefotbalové plány?

Hrát nadále v A týmu. Co se týče mého soukromého života tak dostudovat vyšší odbornou školu v oboru zdravotník.

Vzkaz ledečským fanouškům:

Děkujeme za vaše návštěvy v minulé sezóně, věřím, že se máte na co na jaře těšit a doufám, že nám uděláte skvělou atmosféru i v dalších zápasech při bojích o postup. Díky Fans :)