Úvod » Mužstva » Mladší žáci

FK KOVOFINIŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU – Sokol Malín 7:1(2:1)

publikováno 13.04.2015

Podařená druhá půle přinesla 3 body

FK KOVOFINIŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU – Sokol Malín 7:1 (2:1)

Sestava: Prchal, Píška, Kulich T, Kulich L, Zelinka, Janák, Lanc, Bauer M, Bauer L, Stehno, Smejkal.

Branky: Luboš Bauer 4x, Dominik Zelinka 2x, Zdenda Lanc 1x

Druhý jarní zápas na domácím hřišti jsme vyhráli, ale výhra se rodila pomaličku a s problémy. Na zápas jsme se neměli možnost se pořádně připravit, jelikož většina hráčů byla celý týden nachlazená a tudíž trénink v pátek před zápasem byl jen v pěti hráčích. Soupeř z Malína přijel v hojném počtu a zápas mohl začít za pěkného počasí. Do desáté minuty byl náš výkon nemastný-neslaný, prostě špatný. Hře chyběla myšlenka, přihrávky také a hlavně celkový pohyb. Do třinácté minuty jsme přesto měli dvě šance, které jsme neproměnili, kdy nejprve Luboš Bauer sám proti brankáři nedal a potom Dan Píška netrefil odkrytou bránu. Hned následně nás všechny zaskočil hostující hráč, když vstřelil branku a hosté šli dovedení. Na naše kluky spadla deka a trvalo nám osm minut, než jsme se oklepali a můžeme být rádi, že nás hosté za toto zatmění vícekrát nepotrestali. Ve 22 minutě Luboš Bauer utekl a vstřelil branku na 1:1, a začal velký obrat. Od této chvíle jsme začali hrát to, co jsme chtěli a ještě do poločasu se ujali vedení. V poločase přesto proběhlo „mytí hlav“ a trochu křiku. Do druhého poločasu jsme vlétli jako uragán a jedna šance střídala druhou a bylo se na co se dívat. Nasazení, bojovnost, krásné přihrávky a samozřejmě branky v síti hostujícího brankáře. Postupně se ještě trefil Luboš Bauer dvakrát (v utkání celkem čtyři branky), Dominik Zelinka dvakrát a Zdenda Lanc jednou. K tomuto výčtu je třeba přidat neproměněné šance, kterých bylo v druhém poločase opravdu hodně. Zápas jsme tedy vyhráli a celkové skóre 7:1 je k soupeři milosrdné.

Trenér Hoza Lebruška hodnotil utkání následně: „Za první půli bych dal klukům, dle školního hodnocení, čtyřku, kdy výkon byl opravdu špatný. Druhý poločas byl úplně jiný a tam to bylo už na jedna s hvězdičkou. Klukům pomohla poločasová pauza a rozprava v kabině. Do dalších utkání musíme předvádět výkon z druhé půle.