Úvod » Mužstva » Mladší žáci

SK Malešov – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1:3 (0:1)

publikováno 27.04.2015

Šancí na dva zápasy, ale tři body jsou doma

SK Malešov – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1:3 (0:1)

Sestava: Prchal, Kulich L, Kulich T, Smejkal, Stehno, Janák, Zelinka, Bauer L, Bauer M, Lanc, Píška.

Branky: Bauer L 2x, Píška

Čtvrtý zápas a zatím plný počet 12 bodů!!!!!!!

Do zápasu jsme vstoupili výborně a ihned jsme si vytvořili spousty šancí. Ve třetí minutě po nahrávce Janáka mohl skórovat Stehno, leč netrefil. V sedmé minutě po centru Smejkala nedal Bauer z bezprostřední blízkosti branku a opět následně se opět zastřeloval Bauer v deváté minutě, kdy sám na brankáře nedal. Naše šance pokračovaly, a kdyby po dvaceti minutách bylo skóre 4:0 nikdo se nemohl divit. Ve dvacáté první minutě jsme konečně branku vstřelili, to když se prosadil Luboš Bauer. Do poločasu se již skóre nezměnilo a tak jsme šli na druhou půlku s vedením 1:0.  V půlce jsme hráčům stále opakovali, že je třeba pokračovat ve výborném výkonu a začít proměňovat příležitosti, které si vytvoříme. Druhou půlku jsme opět měli nástup v duchu první půle, to když Lanc dostal v 31 minutě gólovou přihrávku od Smejkala, leč pohrdl a nepřesně zakončil. Stále jsme měli více ze hry, nahrávky, bojovnost a nápady, na které bylo radost se koukat. V 38 minutě se prosadil Píška, který nádherně vystřeli na zadní tyč domácí branky a bylo to 2:0. Domácí hrozili jen z brejků a jeden se jim po nedůrazu v obraně povedl, bylo to 1:2. V 50 minutě opět Lanc svojí šanci neproměnil a tak rozhodnutí přišlo v 53 minutě, když Bauer vstřelil uklidňující branku na 3:1 a tak také zápas skončil.

Trenér Honza Lebruška hodnotil utkání následovně:“ Tentokráte jsme do zápasu vlétli jako uragán a bylo se na co koukat a fotbal z naší strany již měl parametry toho, co bych od hráčů očekával. V brance se dařilo Prchalovi, který již nebyl nervózní a v klidu vše vyřešil, v obraně bratři Kulichovi jako vždy hráli dobře, jen při inkasovaném gólu se měli lépe domluvit, záložní řada dirigovaná Smejkalem pracovala velice dobře a zásobovala útočníky přihrávkami, plus měli i spousty střel ze střední vzdálenosti.  Útočníci pracovali dobře, jen je zapotřebí proměňovat alespoň polovinu gólových příležitostí, abychom se nemuseli o výsledek strachovat. Děkuji všem hráčům za přístup, nasazení a lahodný pohled na fotbal".