FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Sokol Lípa 6:0(2:0)

publikováno 25.05.2015

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Sokol Lípa 6:0(2:0)

Sestava: T. Bezděk - O. Martinek , P. Pešek , D. Prchal , M. Svoboda - M. Toula , J. Gramer (76. M. Pajer) , F. Gramer (82. p. Staníček) , J. Šotola - J. Voplakal (59. M. Trpišovský) , M. Turek

Branky: 8. F. Gramer , 21. J. Voplakal , 47. J. Gramer , 55. F. Gramer , 71. F. Gramer , 75. M. Trpišovský

článek převzat z www.fotbalunas.cz

Ledečtí nadělili Lípě šestibrankový debakl

Novopečený mistr I. B třídy sk. A Ledeč nad Sázavou, která si minulé kolo předčasně pojistila postup do vyšší soutěže, mohla nastoupit do utkání bez jakékoliv nervozity a bylo to znát. Herní pohoda ledečských fotbalistů byla patrná již od první minuty. Fotbalisté Ledče nasázeli Lípě celkem šest branek a potvrdili tak svoji dominanci v soutěži.

Poprvé se domácí fotbalisté prosadili již v 8. minutě, kdy se ve své šanci nemýlil Filip Gramer. Do konce první půle stačili ledečtí ještě zvýšit svoje vedení na 2:0, když se prosadil Voplakal. V první půli si Lípa vytvořila pár příležitostí, ty však neohrozili Bezděkovu branku.

Ve druhém poločase se hosté s míčem potkali už jen zřídkakdy. Jediným týmem na hřišti se stala Ledeč a nasázela do sítě bezmocného brankáře Vašáka další čtyři branky. Postupně se trefili Jakub Gramer, dvakrát Filip Gramer, který tak zkompletoval hattrick, a konečnou podobu skóre dal ledečský kanonýr Trpišovský.

Ohlasy k zápasu

Martin Turek, trenér Ledče nad Sázavou: Na hřišti jsme celkově byli rychlejší, kluci dali pár krásných gólů a třemi body jsme stvrdili postup.