SK Horní Cerekev - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1:6 (1:2)

publikováno 31.05.2015

SK Horní Cerekev - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1:6 (1:2)

Sestava: T. Bezděk - D. Prchal , F. Gramer , P. Pešek , J. Pešek - J. Staníček , J. Gramer , M. Toula , M. Turek - J. Voplakal , M. Trpišovský

Branky: 12. J. Staníček , 28. M. Trpišovský , 70. J. Voplakal , 81. M. Turek , 84. J. Voplakal , 85. M. Trpišovský

článek převzat z www.fotbalunas.cz

Ledeč opět nadělovala. Tentokráte nasázela šest branek Horní Cerekvi

I když má Ledeč nad Sázavou triumf v soutěži a postup do I. A třídy jistý, utkání rozhodně nevypouští a za vítězstvím jde pokaždé více jak stoprocentně. O tom se přesvědčil v sobotním 24. kole I. B třídy celek Horní Cerekve, které lídr soutěže nasázel šest branek a odvezl si zcela zaslouženě všechny tři body.

Na hřišti předposledního celku tabulky se Ledeč dlouho trápila. Často kazila a pouštěla soupeře do standardních situací, ze kterých domácí dokázali zahrozit. Do vedení šla však Ledeč, když se ve 12. minutě prosadil mladý Staníček a otevřel skóre utkání. Za stejně dlouhou dobu ovšem domácí dokázali vyrovnat, trefil se Mezera. Ve 28. minutě dostal hosty znovu do vedení Trpišovský a domácí tak odcházeli na poločasovou přestávku s jednobrankovým mankem.

Ve druhém dějství už domácí fotbalisté evidentně fyzicky zaostávali. Zřejmě i z toho důvodu se Ledečtí výkonově zvedli a soupeři nasázeli navíc ještě další 4 branky. V 87. minutě domácí mohli kosmeticky upravit skóre po nařízené penaltě, ale střílející hráč bránu minul a konečný výsledek utkání tak zněl 1:6.

Ohlasy k zápasu

Vítězslav Skopal, člen realizačního týmu Horní Cerekve: Velkou část utkání jsme dokázali s hosty udržet krok, nicméně v závěru utkání už docházely síly a poslední dvě branky padly z totálního vyšachování naší obrany.
Martin Turek, trenér Ledče nad Sázavou: V dnešní hře byla spousta zkažených přihrávek, ale na druhou stranu také několik pěkných akcí. Část zápasu jsme se strachovali o výsledek, ale konec jsme s přehledem zvládli, soupeři došly síly a poté už to byla jen otázka skóre