FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Sokol Černovice 7:1(3:0)

publikováno 09.06.2015

Ledeč nad Sázavou nezaváhala ani v předposledním kole. Opět nezklamala a předvedla divákům podívanou v podobě sedmi gólů.

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou -  TJ Sokol Černovice 7:1(3:0)

Sestava: T. Bezděk - P. Pešek , J. Pešek , D. Prchal , J. Staníček (61. M. Svoboda) - M. Toula , F. Gramer , J. Gramer (71. R. Kuja) , M. Turek - J. Voplakal , M. Trpišovský (85. S. Bezděk)

Branky: 17. M. Trpišovský , 26. M. Trpišovský , 29. F. Gramer , 50. M. Trpišovský , 52. M. Toula , 81. M. Trpišovský , 86. J. Pešek

článek převzat z fotbalunas.cz

Ledeč nad Sázavou nezaváhala ani v předposledním kole. Opět nezklamala

a předvedla divákům podívanou v podobě sedmi gólů.

Fotbalisté Ledče nad Sázavou měli již od počátku jasnou převahu, jak fyzickou, tak herní, což se neslo celým zápasem. Ledeč hrála hezký kombinační fotbal, přesně nahrávala a především střílela za záda soupeřova brankáře.

Černovice na Ledeč bohužel fyzicky nestačily již od první půle a počet branek tak mohl být i vyšší. Za Ledeč zazářil především kanonýr Trpišovský, který se v zápase předposledního kola prosadil celkem čtyřikrát. Dvakrát mu asistencí přispěl spoluhráč Voplakal.  Fanoušci Černovic se mohli radovat až v 70. minutě, kdy stav upravil Pěnka. Bohužel to byl však jediný gól ze strany hostů.

Za zmínku stojí také gól domácího hráče Jana Peška v 86. minutě, který z přímého kopu doslova prostřelil černovickou zeď. Utkání skončilo výsledným stavem 7:1.

Ohlasy k zápasu
Aleš Dočkal - asistent trenéra: Soupeř se snažil o kombinační hru, ale rychlostně a fyzicky nám nestačil. Myslím si, že výsledek mohl být i dvouciferný a samozřejmě nás velmi mrzí neudržené čisté konto.