FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - Slavoj Pacov 5:1(1:1)

publikováno 10.08.2015 (aktualizováno 11.08.2015)

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - Slavoj Pacov 5:1(1:1)

Sestava: J. Vitiska - P. Pešek (86. J. Pospíšil) , J. Pešek , D. Prchal , F. Gramer - J. Gramer , M. Turek , M. Nepovím , M. Trpišovský - J. Voplakal (77. R. Kuja) , J. Bláha (88. F. Hofrichter)

Branky: 20. M. Trpišovský , 48. J. Bláha , 54. M. Trpišovský , 68. J. Bláha , 74. M. Trpišovský - 45. M. Kostroun

článek převzat z fotbalunas.cz

Nováček soutěže z Ledče nad Sázavou porazil favorizovaný Pacov

Suverénní vítěz minulého ročníku I. B třídy sk. A Ledeč nad Sázavou potvrdil prognózy a dokázal, že i ve vyšší soutěži se s ním musí počítat. Hned v úvodním kole si totiž ledečtí vyšlápli na favorizovaný Pacov, kterému nasázel hned pět branek a na domácím hřišti zvítězili vysoko 5:1.

Do utkání však vstoupili lépe hosté, kteří přitlačili nováčka soutěže do hluboké defenzivi. Ledeč v úvodu půsbila nervózně a tvořila v kombinaci mnoho chyb. Klid na kopačky dal však domácímu mužstvu ve 20. minutě kanonýr Trpišovský, který ve své příležitosti nezaváhal. Ledeč začal rozvíjet svoji kombinační hru a kontrolovala utkání, leč do poločasu bylo srovnáno. V poslední minutě první dějství se v šanci objevil Kostroun a bez problému vyrovnal na 1:1.

Ve druhé půli již zcela dominoval domácí tým, který dokázal Pacovu nasázet čtyři branky, když druhou branku v utkání vstřelil znovu Trpišovský a jeho dvě trefy dvakrát následoval Bláha. Ledeč nad Sázavou tedy pokračuje ve své spanilé jízdě i v I. A třídě a připsala si premiérové tři body ve vyšší soutěži.

fotogalerie z utkaní zde
výsledky 1. kola I.A třídy krajské soutěže

Ohlasy k zápasu
Aleš Dočkal, asistent trenéra Ledče nad Sázavou: Výsledek 5:1 jsme ani neočekávali, ale samozřejmě panuje velká spokojenost se vstupem do soutěže a doufám, že to vydrží. Musím pochválit všechny kluky, protože to nebylo jednoduché utkání.

Objektivní referát na stránkách soupeře