Úvod » Mužstva

Rozhovor s Filipem Gramerem - hráčem uplynulého kola

publikováno 06.09.2015

Fotbalový projektant, áčkař Ledče, který pomáhá béčku kdy je potřeba a kde je třeba. Jednou vychytá nulu v bráně, podruhé přehledem ze zálohy rozhoduje utkání. Rozhovor nám poskytl Filip Gramer

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

Kdy jste začal s fotbalem, kdo vás k němu přivedl?

Co si pamatuji, tak mě rodiče dali na házenou, ale tady u nás v ulici jsme věčně hrávali fotbal, takže jsem asi potom řekl rodičům, že bych chtěl hrát fotbal. Myslím, že to bylo v první třídě.

Hrál jste ještě někde?

Byl jsem v Ledči až do starších žáků a odtud jsem potom odešel do Havlíčkova Brodu, kde jsem strávil potom dalších šest let. Zkrátka do konce staršího dorostu. To mi fotbalově pomohlo asi nejvíc, protože jsem tam vyzrál. No a potom jsem se vrátil zpět do Ledče a tady jsem asi čtyři roky v mužích.

Jak hodnotíte poslední zápas?

Já ho hodnotím kladně, do zápasu jsme šli s tím, že vyhrajeme a podle toho vypadala i první půlka. Soupeře jsme tlačili, nikam ho nepustili a vytvářeli si poměrně dost šancí a čtyři z nich také proměnili. Myslím, že zápas byl rozhodnut po prvním poločase, ve druhé jsme polevili a dovolili soupeři dát dvě branky.

IV třídu máte dobře rozehranou, myslíte na nejvyšší umístění?

Zatím si myslím, že je brzy nějak předbíhat. Klukům bych ovšem přál, aby se prali o předek tabulky, ale ty těžké zápasy jako je např. Brod nebo Kouty je ještě čekají.

Proč si myslíte, že jste byl vybrán za hráče kola?

Protože mám asi hodně kamarádů, kteří pro mě hlasovali.

Pokaždé se Vám v béčku tak herně daří?

Já jsem byl zatím za béčko třikrát vypomoct a z toho dvakrát jsem byl jako golman. Jednou jsem dokonce udržel i nulu a získal dohromady 9bodů, tak se dá říct, že zatím ano.

Nastupujete i v áčku, daří se na obou frontách?

Já hraji převážně za áčko a klukům jsem šel rád vypomoct. Zatím se daří na obou frontách, ani jeden tým ještě neprohrál a jsme na předních příčkách.

Kdo je trenérem Ledče a jak jste s ním spokojeni?

Za béčko to je hrající trenér Jaromír Pospíšil jsme rádi, že se toho ujal a dal béčko opět dohromady a myslím, že odvádí dobrou práci.

Utužujete nějak fotbalovou partu?

Ano všichni jsme kamarádi a dá se říct skoro stejně staří, chodíme spolu na pivko a občas děláme nějakou tu grilovačku na stadioně po tréninku.

Bude vás ocenění hráč kola něco stát?

Já nevím, než mě nominovali tak to v ceníku béčka nebylo, ale už jsem slyšel, že by měla být už dopsaná. Tak uvidíme

Jak hodnotíte rozhodčí v okrese?

V neděli nám pískal mladý brankář z brodu Kubát a myslím, že to zvládl v pořádku.

Jaké máte zaměstnání?

Dělám projektanta v jedné strojírenské firmě v Ledči.

Oblíbené kluby, kterým fandíte?

U nás v Česku je to určitě Sparta, v zahraničí potom fandím Arsenalu.

Oblíbený hráč, fotbalový vzor?

Fotbalový vzor ani nemám, ale líbí se mi, jak hraje Pavel Kadeřábek. Hraje totiž stejný post jako já a líbí se mi jeho styl hry, jak podporuje útok.

Čím je pro vás vlastně fotbal?

Fotbal je pro mě hodně důležitý, baví mě a dělá mi radost. Hraji ho od mala a nedokážu si představit, že bych dělal jiný sport.

Jak myslíte, že dopadnou utkání naší reprezentace?

Já věřím, že to kluci zvládnou a naváží na výkony z úvodu kvalifikace.

Už jste slyšel o novém fotbalovém portálu fotbalnas.cz, co na něj říkáte?

Určitě ho sleduji a hodnotím ho velmi kladně. Líbí se mi, že se někdo konečně začal věnovat i neprofesionálním fotbalistům myslím, že to děláte dobře.

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Informace o využívaných dotacích
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou v roce 2017 využil následující finanční dotace od MŠMT, FAČR a ČÚS Dotace č. ID 002138.0009 ČUS ...

Kalendář akcí

« 09 / 2023 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz