TJ Ježek Rantířov - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1:6 (0:4)

publikováno 14.09.2015

TJ Ježek Rantířov  -  FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1:6 (0:4)

Sestava: Veleta - Tvrdek, Stáníček, Rudenco, Mašín D. – Dvořák(od 70 min. Janák), Popek, Mašín A., Hrdina, Kulich, Ježek

Branky: Ježek 4x, Popek 1x, Stáníček1x

Další mistrovské utkání podzimní sezóny 2015/2016 sehráli dorostenci na hřišti druhého mužstva tabulky, mužstva Rantířova.

Naši dorostenci zahráli již druhé utkání v řadě velice dobře, disciplinovaně a s touhou zvítězit. Sestava, byla opět neúplná, kdy nám chyběli někteří hráči základní sestavy, a tak s mužstvem odjeli i dva hráči starších žáků (Mašín A. a Janák), kteří oba do utkání zasáhli a byli příjemným překvapením.

Vedoucí mužstva dorostu Vratislav Nosek hodnotí utkání následovně:„ Hráči si konečně uvědomili, že mužstvo je silné a při dodržování úkolů, které se jim dají, mají na většinu soupeřů. K dobrému výsledku nakročili již v první minutě, kdy dal Popek rychle a překvapivě branku. Dál jsme hráli soustředěně a vytvářeli si řadu brankových příležitostí, které postupně proměnili 2 x Ježek a jednou Stáníček. Do kabin o poločasu jsme šli s výsledkem 4:0 v náš prospěch. V kabině si všichni uvědomili, že na začátku druhého poločasu se budou domácí snažit o zvrat v utkání. Úvodní nápor jsme přečkali a ze dvou rychlých útoků, jsme dvěma góly Ježka, zvýšili na 6:0. 10 minut před koncem utkání se domácím podařilo vstřelit branku a upravit skóre na konečných 1:6. Před koncem utkání, ještě Veleta bravurně zneškodnil šanci domácích z bezprostřední blízkosti.

K jednotlivým hráčům se nebudu vyjadřovat, protože všichni bojovali a dřeli celé utkání. Přesto se zmíním o odpovědném přístupu a výkonu Stáníčka a Tvrdka, kteří pochopili, že zodpovědně plněné úkoly v obraně jsou tou nejlepší prací pro celý tým. Branková potence Ježka byla obdivuhodná, přesto by měl častěji nahrát svým spoluhráčům. Rád bych poděkoval trenérovi starších žáků panu Lebruškovi, který uvolnil dva své hráče pro potřeby dorostu. Adam Maším odehrál celý zápas velmi dobře, napadal protihráče a vydržel celých 90 minut. Druhý hráč Janák střídal a snažil se bojovat ze všech svých sil. Oba hráči budou určitě do budoucna přínosem pro mužstvo dorostu.

Další utkání hrajeme v neděli 20.9. od 12:30 s mužstvem z čela tabulky FŠ Třebíč A.