SK Věžnice - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 2:2(0:1)

publikováno 28.09.2015

SK Věžnice - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 2:2(0:1)

Sestava: J. Vitiska - J. Vladyka , D. Prchal (81. J. Šotola) , P. Pešek , R. Kuja (84. J. Pešek) - M. Nepovím , J. Gramer , O. Machala , M. Turek - J. Bláha (66. F. Gramer) , J. Voplakal

Branky:36. P. Pešek , 75. M. Turek

článek převzat z fotbalunas.cz

Slibně rozehraný zápas ztratila Ledeč v závěru zápasu

Tým FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou zavítal v neděli odpoledne na stadión týmu SK Věžnice. Zápas nám sliboval velmi zajímavé střetnutí. Nastoupily proti sobě týmy z vrchní části tabulky, kdy překvapuje hlavně Ledeč, která, jako nováček soutěže, z dosud odehraných zápasu ještě neprohrála a měla po sedmi kolech 15 bodů. Proti Ledči nastoupil tým Věžnice, který na svého soka ztrácel 4 body. Tento vyrovnaný zápas nakonec skončil nerozhodně a každý tým si odnesl 1 bod.

Po 1. poločase to opět vypadalo lépe pro Ledeč

Do zápasu vstoupili aktivněji hosté, kteří od začátku určovali tempo hry. První šanci si ale paradoxně vytvořily domáci Věžnice, kdy se dostali do úniku, ale při snaze přelobovat brankáře hostů skončil míč nad brankou Ledče. Ledeč se do šancí dostávala zejména po pravém křídle, ze kterého chodilo do vápna velké množství centrů. Gól ale padl až ve 36. minutě. K přímému kopu se postavil Petr Pešek a propálil vše, co před ním stálo. Do konce poločasu už žádný gól nepadl a do kabin se šlo za stavu 0:1.

Výpadek Ledče v posledních deseti minutách

Do 2. poločasu vstoupili opět lépe hosté, kteří si nadále vypracovávali velké množství střeleckých příležitostí. Domácí Věžnice hrozily z množství standratních příležitostí, ale ani jedna z nich se neujala. V 75. minutě tak opět udeřila Ledeč, kdy se prosadil Martin Turek a zvýšil tak na 0:2. Vypadalo to, že Ledeč už si výsledek pohlídá. Poté ale přišla pro hosty hrůzná závěrečná desetiminutovka. Nejdříve se v 80. minetě k přímému kopu postavil Michal Šejstal a jeho tečovaná střela skončila až za Vitiskovými zády. V 89. minutě udeřil Šejstal znovu. Po dlouhém autu domácích k němu ve vápně propadl míč a pro domácího střelce už nebyl žádný problém rozvlnit síť. Srovnal tak na 1:1 a udal tím i konečné skŕe zápasu.

Ohlasy k zápasu

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Turek Martin - trenér FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou: Opět jsme ztratili dobře rozehraný zápas. Bohužel se nám to nestalo poprvé. Je potřeba na tom zapracovat a takto slibně rozjeté zápasy udržet.