FK Kovofiniš Ledeč – FK Pelhřimov B 5:0(1:0)

publikováno 05.10.2015

FK Kovofiniš Ledeč – FK Pelhřimov B 5:0(1:0)

Sestava: T. Bezděk - F. Gramer , P. Pešek , D. Prchal , O. Machala - J. Šotola (81. R. Kuja) , M. Nepovím (16. J. Voplakal) ( 30.M. Trpišovský), M. Turek , J. Gramer - J. Pešek , J. Bláha

Branky: 23. F. Gramer , 47. J. Gramer , 70. J. Sochor (vl.) , 74. J. Bláha , 77. M. Trpišovský

článek z fotbalunas.cz

Ledeč nasázela Pelhřimovu bůra

Juniorka Pelhřimova zavítala na hřiště Ledče. Domácí jsou zatím lehkým překvapením sezóny, jelikož se už od začátku sezóny pere o nejvyšší příčky tabulky a jako jediný tým ještě neprohrál. Mladičký pelhřimovský tým řeší úplně jiný problém. S pěti prohrami se trápí na spodku tabulky. Tam se nachází i po tomto zápase, jelikož si s ním domácí Ledeč s přehledem poradila a zápas skončil 5:0.

Pelhřimov se první půli bránil statečně

V tomto utkání přivítal tým FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou mladičký pelhřimovský tým a hned od začátku zápasu bylo jasno, kdo bude určovat tempo hry. Většinu brankových příležitostí prvního poločasu si vyprácovávala pouze Ledeč, ale na jejich konci vždy stál mladý brankář Sochor nebo nepřesnost domácího týmu. Z množství střel se v prvním poločase ujala pouze jediná. K exekuci rohového kopu se postavil Turek. Jeho centr pelhřimovský stážce svatyně pouze vyrazil k Filipu Gramerovi a pro něj už nebylo složité uklidit míc do brány. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0.

Zkušenost nakonec zítězila nad mládím

Hned v úvodu druhého poločasu spálili domácí velkou šanci. Jakub Gramer krásně hledal před brankou Šotolu, ale ten na míč o malý kousek nedosáhl. To ale domácí nemusel mrzet, jelikož se hned v zápětí do samostaného úniku dostal Jakub Gramer a s přehledem svou šanci proměnil. Pod třetím gólem se v 70. podepsal mladičký pelřimovský brankář, který si míč srazil do své sítě - 3:0. V 74. minutě se do úniku dostal domácí Bláha a s přehledem si se Sochorem poradil - 4:0. Pověstného bůra završil v 77. minutě Trpišovský, který střelou z malého vápna prostřelil hostujícího brankáře a určil tak stav zápasu na 5:0. Zvýšit skóŕe mohl ještě Machala, ale nastřelil pouze břevno pelhřimovské branky a stav zápasu tak zůstal nezměněn.

Ohlasy k zápasu

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Aleš Dočkal - asistent trenéra Ledče nad Sázavou: Po dvou zápasech, kdy jsme body ztráceli, se nám konečně zápas vydařil a navíc s nulou, takže jsme určitě spokojení. Hráli jsme dobrou kombinační hru a ve finále to byla jen otázka počtu vstřelených gólů. Určitě jich ale mohlo být víc. Nyní se musíme opět soustředit na další domácí zápas.