TJ Jiskra Měřín - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1:2 (0:1)

publikováno 20.10.2015

TJ Jiskra Měřín  -  FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou   1:2 (0:1)

Sestava: Veleta-Tvrdek,Stáníček,Vavrla,Novotný – Rajdl, Rudenco(od 70 min. Dvořák),Popek, Hrdina(od 75 min. Kulich)-Štastný(od 50 min. Bezděk S.),Ježek

Branky dali:  Ježek, Bezděk

Další mistrovské utkání podzimní sezóny 2015/2016 sehráli dorostenci na hřišti  mužstva  Měřína, které je v tabulce před námi.

Naši dorostenci  zahráli opět velmi dobře a již v šestém utkání za sebou neprohráli. Hráli  disciplinovaně  s touhou zvítězit.

Vedoucí mužstva dorostu Vratislav Nosek hodnotí utkání následovně:

"Hráči si věří a naše hra tomu odpovídá. Zápas byl oboustranně bojovný, v některých chvílích, dá se říci i tvrdý. Naše mužstvo šlo  po rychlém úniku Ježka v  22. min. do vedení 1 : 0. Do konce poločasu i přes další možnosti jsme gól nepřidali. Ve druhém poločasu soupeř přidal na agresivitě a vytvářel si i gólové možnosti. Naši hráči však odolávali až do 67. min., kdy soupeř vyrovnal z nepřehledné situace na 1:1. Vítězný gól po rychlém protiútoku dvojice Ježek, Bezděk přidal v 73.min.z dorážky Sedrik Bezděk. Závěrečný tlak domácích naše mužstvo přečkalo i s pomocí brankové tyče a mohlo se radovat z vydřeného  vítězství.

Mužstvo jako celek podalo odpovědný výkon, podpořený velkou bojovností a chutí zvítězit. Spolehlivě zahrála obrana v čele se Stáníčkem a Tvrdkem. Dobrý výkon podal i Honza Vavrla. Záloha hrála spolehlivě, lépe v obranné činnosti. 100 % výkon odvedl Hrdina. V útoku se spoléhalo na výkon Ježka a Šťastného. Opět se nám osvědčil tah s nasazením Sedrika v průběhu utkání, který přinese do hry zrychlení a hráčskou vyzrálost. Unavený soupeř  není připraven na tuto změnu a Sedrik toho dovede využít."

Další utkání hrajeme v neděli 25.10. od 11:30 s  mužstvem z druhého místa tabulky Bedřichovem. Velmi rádi bychom přivítali  příznivce dorosteneckého fotbalu v ochozech hřiště.