Po vydařeném výkonu remíza s Chotěboří

publikováno 18.02.2016

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - FC Chotěboř 1:1 (1:0)

Sestava: Bezděk T. – Kuja, Pešek P., Prchal (45. Gramer F.), Machala (45. Vladyka) – Šotola, Toula, Nepovím, Gramer J. (70. Machala) – Trpišovský (45. Turek), Bláha (80. Trpišovský)

Gól: 35. Gramer J.

Druhé přípravné utkání jsme odehráli opět na umělé trávě v Chotěboři, tentokráte proti domácím fotbalistům, kteří proti nám postavili téměř dvě odlišné jedenáctky.
V tomto utkání už jsem mohli počítat s bratry Gramerovými, ale chyběli Voplakala Sedrik Bezděk.

Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal. Do vedení nás dostal pěknou střelou k tyči Jakub Gramer, kterému nahrál Trpišovský, který vystihl špatnou rozehrávku domácích.

Domácím se podařilo srovnat v 75. minutě, když prosadil důrazný domácí útočníkna našem malém vápně.

Trenér Martin Turek hodnotil utkání následovně: "V tomto zápase jsme sice nebyli tak silní v kombinaci jako minulý týdenběhem prvního poločasu proti Hlinsku. Vyskytlo se spoustu nepřesnýchnebo zbrklých přihrávek. Pozitivní ale na druhou stranu bylo, že naše hra byla celkem dobře organizovaná téměř po celé utkání."

"My jsme chtěli vyzkoušet co nejširší kádr, což se nám povedlo. Myslel jsem, že se prosadíme více. Ledeč byla koncentrovanější, organizovaná a kvalitní. Ani jedna jedenáctka mě nepřesvědčila," zhodnotil zápas jeho protějšek, chotěbořský trenér Josef Soural.

Další utkání sehrajeme v neděli 21. 2. 2016 od 14:00 hod. na umělé trávě
v Havlíčkově Brodě proti místní rezervě.