FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou – TJ Sapeli Polná 0:4 (0:0)

publikováno 23.03.2016

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou – TJ Sapeli Polná 0:4 (0:0)

Sestava: Bezděk T. – Kuja, Pešek P., Gramer F. (45. Gramer J.), Vladyka – Turek, Nepovím, Toula, Machala (65. Trpišovský) – Trpišovský (45. Voplakal), Bláha

V posledním přípravném utkání před jarní částí sezony jsme změřili síly se třetím týmem krajského přeboru TJ Sapeli Polná. Utkání se hrálo na dobře připraveném hřišti u nás v Ledči. V tomto utkání jsme z různých důvodů postrádali Šotolu,
Sedrika Bezděka a Prchala.

Utkání jsme začali dobře a s chutí, a během prvních dvaceti minut si vypracovali
i tři velké příležitosti. Postupně si na hostujícím brankáři vylámali zuby Machala, Turek a dvakrát Bláha. Poté se hosté srovnali s terénem a postupně začínali být nebezpeční také oni. Přesto jsme ze hry měli více.

Druhá půle pro nás začala tragicky. Po našem rohu hosté podnikli brejk, a bylo
to 0:1. Poté jsme inkasovali ještě třikrát a dalo by se říci, že také z brejku do otevřené obrany. Během druhého poločasu jsme si také vypracovali šance, po kterých jsme mohli vstřelit branku, ale ty už nebyly tak vyložené jako ty v poločase prvním.

Myslím si, že jsme byli celé utkání herně lepším týmem. Zkušeně hrající hosté nás potrestali za zahozené šance v prvním poločase. Utkání nám opět ukázalo, kde nás tlačí bota. Je potřeba se z inkasovaných gólů poučit a v mistrákách se toho vyvarovat. S předvedenou hrou jsem poměrně spokojen, s výsledkem již nikoliv. Nicméně ten není teď tak důležitý.

V neděli 27. 3. 2016 od 15:00 hod. už na našem stadionu přivítáme při prvním mistrovském utkání fotbalisty Sokola Pohled.