Sokol Herálec - FK Kovofiniš Ledeč 6:1 (1:1)

publikováno 23.03.2016

Sokol Herálec  -  FK Kovofiniš Ledeč   6:1 (1:1)

Poslední  přátelské utkání hráli dorostenci na umělce v Humpolci s Herálcem.

Soupeřem bylo mužstvo Herálce, se kterým hrajeme v naší skupině.

Odehrát toto utkání bylo opět velice těžké.

Mužstvo dorostu má v současné době 5 zraněných a nemocných hráčů, jeden  byl omluven. Dalšímu klíčovému hráči se zdálo, že nás je dost a že nemusí s dorostem odjet na zápas. Za naše družstvo nastoupili 2 starší žáci a 3 hráči, kteří minulou sezónu přešli do družstev dospělých.

Sestava byla: Procházka, Novotný, Stáníček,  Káda, Vávrla Lukáš, Hofrichter, Holeta, Kupec, Janák. Jednoho dorostence nám půjčil soupeř.

Branky za naše mužstvo: Kupec 1

Mužstvo v této sestavě zahrálo v prvním poločase dobře, ujali jsme se vedení. Po laciné chybě v obraně soupeř vyrovnal a celý poločas se odehrál ve svižném tempu s brankovými možnostmi na obou stranách. Začátek druhého poločasu odpovídal první půli. Bohužel po druhé obdržené brance si někteří hráči, kteří si myslí, že jen oni strhnou vítězství resp. vstřelí branku, začali hrát co chtěli. To se samozřejmě odrazilo na hře obrany a ranky do naší sítě padaly jedna za druhou.

Opět zahráli dobře starší žáci a Honza Kupec. Ostřílení hráči (Stáníček, Hofrichter i Káda) první poločas dobře, ve druhém poločase se splašili a hráli si co chtěli.

V tom vidíme příčinu tak vysoké porážky.

Trenér i já doufáme, že na první mistrák v neděli 27.3. budou již někteří hráči v takovém stavu, že doplní mužstvo na potřebný počet hráčů.

Sraz na utkání je v 11:00 Letního času. Pozor na to.