FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Sokol Pohled 4:1 (2:1)

publikováno 29.03.2016

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Sokol Pohled 4:1 (2:1)

Sestava: T. Bezděk - J. Vladyka , F. Gramer , P. Pešek , R. Kuja , -  O. Machala , M. Nepovím (8. J. Gramer) , M. Toula , M. Turek (71. J. Voplakal) - J. Bláha , M. Trpišovský

Branky:34. J. Bláha , 43. M. Trpišovský , 47. M. Nepovím (p.) , 61. J. Gramer

zdroj denik.cz

LEDEČ N. S. – POHLED 4:1

Domácí Ledeč byla po celé utkání lepším a aktivnějším týmem, Pohled spoléhal na obranný dvojblok a protiútoky. Ten jim vyšel již v jedenácté minutě, kdy Moučka uvolnil Janďourka, a ten překonal Bezděka. Domácí vyrovnali ve 34. minutě, kdy ztrátu míče potrestal Bláha. Potom mohl vrátit Pohledu vedení Moučka, ale branku těsně minul.

Do poločasu dokázala Ledeč vývoj utkání otočit zásluhou Trpišovského. Hned po příchodu z kabin pohledská obrana chybovala při odkopu. Nařízený pokutový kop proměnil kapitán Nepovím. Snížit mohl Moučka, tentokrát jeho pokus byl zablokován. Konečnou podobu výsledku dal Jakub Gramer.

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Aleš Dočkal - asistent trenéra: Myslím, že všichni očekávali snadné utkání vzhledem k postavení soupeře v tabulce a jeho bodovému zisku, ale my jsme na to moc nehleděli a snažili se celý zápas co nejvíc koncentrovat. Soupeř nás překvapil po rychlém protiútoku po našem trestném kopu a dal nám rychlého góla. Celý zápas jsme ale myslím měli částečnou převahu a ještě do půle se nám podařilo skóre otočit. I když soupeř ještě měl asi dvě šance, troufám si říct, že po zbytek zápasu jsme byli tím dominantním týmem na hřišti my. Výsledek 4:1 je super, jsme spokojeni se třemi body.