FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Slovan Kamenice nad Lipou 1:2(0:0)

publikováno 11.04.2016

První prohra v souěži

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Slovan Kamenice nad Lipou 1:2(0:0)

Sestava: T. Bezděk - J. Šotola , P. Pešek , M. Trpišovský , J. Bláha , J. Gramer , J. Voplakal , M. Nepovím , F. Gramer , R. Kuja (79. J. Vladyka) , D. Prchal

Branka: 66. J. Bláha

Ihned po rozehrávce se Ledeč mohla dostat do vedení, když se dobře sehráli Bláha se Šotolou a posunuli na nabíhajícího Voplakala. Ten ale svou šanci nevyužil a tato situace se ve výsledku stala zřejmě klíčová. V průběhu prvního poločasu proběhlo na obou stranách velké množství střel na bránu, žádná ale s úspěchem. K vyhrocení zápasu došlo ve 33. minutě, kdy se kamenický hráč dostal do samostatného úniku. Bezděk sice střelce pokryl, jeho zákrok byl však sudím zhodnocen jako nepřiměřený a poslal ho předčasně do kabin červenou kartou. Místo něj se do brány postavil Filip Gramer a ten k radosti ledečského osazenstva na stadionu odpískanou penaltu s přehledem chytil. I přesto, že nakonec dvakrát inkasoval, se v bráně osvědčil ještě dalšími skvělými zákroky. Do kabin se šlo za nulového skóre.

Po přestávce se oba dva týmy snažily o zlepšení a zpřesnění své hry. Z prvního gólu se nakonec v 65.minutě radovali domácí, kdy z přímého kopu Pešek přihrál Bláhovi a ten šikovně přes brankáře dostal míč do sítě. Kamenice však tempo nezvolnila a do pár minut stihla vyrovnat, když se do úniku z pravé strany dostal Pelc. O několik minut později kameničtí opět zahrozili, Gramer ale střelu zvládl vyrazit na roh. Z rohového kopu se však k míči dostal Zahradník a tomu se povedlo míč vtěsnat za Gramerova záda. Ke konci zápasu se ještě domácí dostali ke dvěma střelám ze standardních situací, ke šťastné brance už ale nevedly. Ledeč si tak v A třídě připsala první prohru a celkově i zřejmě nejhorší zápas v sezoně.

Hráčem zápasu byl trenérem za Ledeč zvolen Filip Gramer.

Ohlasy k zápasu

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Martin Turek (trenér): Utkání jsme nezačali vůbec dobře a myslím, že jsme prohráli zaslouženě. Přiznejme, že to byl náš nejhorší výkon, co jsme zatím předvedli. Kamenice byla viditelně lepší a vítězství si zasloužila. I kdybychom hráli v jedenácti, tak by to na výsledku zřejmě nic nezměnilo. Nevypracovali jsme si prakticky žádné šance a byli jsme hodně nedůslední.