FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou – SK Věžnice 1:0 (1:0)

publikováno 13.04.2016

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou – SK Věžnice 1:0 (1:0)

Sestava: Veleta-Tvrdek,Stáníček,Vavrla Jan,Novotný  – Rajdl, Popek, Vavrla Lukáš ( 46. min. Mašín), Hrdina ( 70. min. Rudenco) , - Kupec (87. min.Kožner), S. Bezděk

Branka:  9. min.Bezděk Sedrik

Další mistrovské utkání (po nevydařeném minulý týden) jarní sezóny 2015/2016 sehráli dorostenci doma proti soupeři, který nás v podzimní části porazil 5:1. Dorostenci tentokrát zvítězili a snad začne úspěšnější část sezóny.

Vedoucí mužstva dorostu Vratislav Nosek hodnotí utkání následovně:

Do mužstva se již zapojili hráči po zranění (Rudenco, Popek, Vavrla Jan) a hráči z mužstva starších žáků (Vavrla Lukáš a Mašín Adam). Hráči začali utkání velmi dobře, vedoucí branku dal v 9. min. Sedrik Bezděk.  Naši hráči měli v prvním poločase značnou převahu, kterou však nedokázali využít. Druhý poločas byl vyrovnaný, s mnoha šancemi na obou stranách, které nebyly využity.

Hra mužstva (všech hráčů) byla tentokrát zodpovědná.  Hráči, na které se spoléháme, splnili na 100% své úkoly. Jde o Stáníčka, Tvrdka a Bezděka. K nim se hrou vyrovnal Vavrla Jan.  Brankář Veleta chytil v druhém poločase tři tutovky soupeře. Hra ostatních hráčů byla také dobrá. Dobře zahráli i oba starší hráči. Honza Kupec odehrál zápas velmi dobře na místě útočníka.

S tímto přístupem k utkáním bychom se mohli udržet v první polovině tabulky.

Pro další zápasy počítám se všemi hráči, včetně hráčů, kteří se jistě zapojí do soutěže po zranění, resp. po doléčení (Šťastný, Ježek, Janák-st.žák).Je také dobré, že jsme si vyjasnili některé záležitosti mužstva. ( např. účast na trénincích, placení klubových příspěvků, zachovávání pořádku v kabině, atd.) Ještě jednou hráčům díky.

Další utkání hrajeme ve neděli 17.4. od 10:00 v Habrech. Sraz hráčů je v 8:15, odjezd v 8:30 od hřiště.