FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Sokol Havlíčkova Borová 4:0(2:0)

publikováno 24.04.2016

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - TJ Sokol Havlíčkova Borová 4:0(2:0)

Sestava: T. Bezděk [-] - J. Šotola [-] , P. Pešek [-] , M. Toula [-] , M. Trpišovský [-] (63. J. Gramer [-] ) , M. Turek [-] , J. Bláha [-] (80. R. Kuja [-] ) , J. Voplakal [-] , M. Nepovím [-] , F. Gramer [-] (83. J. Vladyka [-] ) , D. Prchal [-]

Branky: 29. J. Bláha , 35. M. Trpišovský , 77. M. Nepovím , 89. D. Prchal

Od začátku zápasu bylo jasně zřetelné, kdo bude favoritem a kdo se bude víc rvát o vítězství. Ledeč se sice prvních 20 minut trochu trápila, obrat ale nastal prvním střeleným gólem, o který se postaral Bláha, kterému do vápna přesně nacentroval Turek. Netrvalo to ani 10 minut a domácí skórovali znovu, to se jako skvělý nahrávač opět projevil Turek a pro Trpišovského již nebyl problém zavěsit.

Hosté si na ledečském hřišti nevypracovali téměř žádné šance, zatímco domácí se dostali k velkému množství šancí a příležitostí skóre zvyšovat. Ten uklidňující třetí gól ale padl až v 77. minutě, kdy se před Veselého samostatně propracoval Nepovím a zkušeně dostal míč za jeho záda. Před koncem zápasu se Ledči podařilo přidat ještě jeden zásah. Přímý kop rozehrával Nepovím a míč se od brankáře odrazil na nabíhající hráče. Správným směrem poté míč do brány hlavou nasměroval Prchal.

Ohlasy k zápasu

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Vyjádření asistenta trenéra Aleše Dočkala: „Dnešní utkání proběhlo v pohodě, myslím, že výsledek 4:0 hovoří za vše. Naše hra se myslím zase zlepšuje. Dali jsme 4 branky, mohli jsme dát i větší počet, ale máme i tak 3 body a snad i divákům se dnešní zápas mohl líbit. Dnes bych pochválil Jirku Voplakala, Martina Turka (nejen za 2 asistence) a Martina Trpišovského."

zdroj:fotbalunas.cz

V zápase bylo od začátku vidět, kdo bude tahat za kratší konec. Domácí byli od prvních minut lepším týmem a svou převahu dokázali vyjádřit i brankově. Poprvé se trefili ve 29. minutě, kdy se radoval po centru Bláha. O šest minut později zvyšoval Trpišovský, který proměnil samostatný nájezd. Po změně stran ještě Ledeč přidala dvě branky. Nejprve Bláha uvolnil Nepovíma a ten ve vápně nezazmatkoval, potáhl si míč a poslal ho k tyči. Poslední zásah přidal Prchal, který se prosadil hlavou.

Zdroj: http://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal_region/derby-zapas-o-sest-bodu-vzvladl-lepe-pohled-20160425.html