FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou – TJ Ježek Rantířov 2 :0 (0:0)

publikováno 25.04.2016

FK Kovofiniš Ledeč – TJ Ježek Rantířov 2 :0 (0:0)

Sestava: Veleta-Tvrdek,Stáníček,Vavrla Jan,Novotný  – Rajdl (70 min. Štastný), Popek, Rudenco, Mašín, - Kupec, S. Bezděk

Branky:  82. min. Štastný, 85. min.Stáníček

Další domácí mistrovské utkání sehráli dorostenci doma proti  soupeři, který hraje technický a pohledný fotbal.

Dorostenci  zvítězili a zatím si úspěšně vedou i po skončení činnosti trenéra Hofrichtra.

Vedoucí mužstva dorostu Vratislav Nosek hodnotí utkání následovně:

Hráči odvedli na hřišti poctivou práci a po boji získali další důležité tři body. Celý první poločas mělo naše družstvo převahu, kterou však neproměnili ve vedení. Druhý poločas byl vyrovnaný, s mnoha šancemi na obou stranách, které nebyly využity.

První branku dal střídající hráč Vítek Šťastný, který nastoupil poprvé po zranění. Branka vstřelil po velmi pěkné akce několika hráčů. Drhou branku přidal Kuba Stáníček střelou z velkého vápna. Hra mužstva (všech hráčů) byla opět zodpovědná.  Hráči, na které se spoléháme, splnili na 100% své úkoly. Jde o Veletu, Stáníčka, Tvrdka a Vavrlu. K nim se hrou  blížil Honza Kupec. Zlepšený výkon po zranění vykázal  Ilie Rudenco.  Stále se hledá Sedrik Bezděk, který svá individuální dovednosti nedokáže spojit s  kolektivním pojetím hry. Tím se stává terčem pro bránící hráče soupeře. Ještě jednou všem hráčům díky."

Další utkání hrajeme v sobotu 30.4. Soupeřem bude Třebíč. Zápas odehrajeme na hřišti v Přibyslavicích od 10:00. Odjezd na utkání je v 7:45 od hřiště. Sraz je v 7:30.