FK Kovofiniš Ledeč nad Sáazvou – Počátky/Žirovnice 1:0 (0:0)

publikováno 17.06.2016 (aktualizováno 31.07.2016)

Poslední mistrovské utkání dorostu

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou – Počátky/Žirovnice 1:0 (0:0)

Sestava: Veleta-Liška,Rudenco,Vavrla Jan,Kulich  – Rajdl, Popek (61. min. Janák),Mašín, Vavrla Lukáš ( 77.min.Výborný) - Kupec, Stáníček

Branky:  domácí :72. min. Stáníček

K poslednímu mistrovskému utkání nastoupili dorostenci doma proti  soupeři, který je v tabulce před námi.

Dorostenci bez pěti hráčů ze základní sestavy a s pěti staršími žáky v sestavě sehráli velmi dobrý zápas.

Tentokrát zvítězili nad mužstvem, které neprohrálo v pěti soutěžních utkáních za sebou a chtěli zvítězit i v Ledči.

To se jim nepodařilo a po velkém boji prohráli.

Vedoucí mužstva dorostu Vratislav Nosek hodnotí utkání následovně:

Všichni hráči, kteří nastoupili k utkání, zahráli velmi dobře. Brankář Ríša Veleta podržel mužstvo hlavně v druhém poločas několika perfektními zákroky. V obraně zahrál na 100% Honza Vavrla, ostatní zahráli spolehlivě.

Záloha hrála zodpovědně a vyhrála velké množství soubojů s hráči soupeře.  Zklamal mě David Popek, na kterém se projevila účast na Votvíráku. Proto byl také střídán. Střídal také pro zranění Lukáš Vavrla.

Útočníci se snažili a z jejich snahy padla i jediná branka utkání. Tuto branku dal Kuba Stáníček s přispěním obránce hostů. Tím se také rozloučil s dorostem, stejně jako Honza Kupec. Honza dohrával utkání se zraněním.

Oběma děkuji za jejich působení v mužstvu dorostenců a přeji jich hodně fotbalových úspěchů v případném pokračování ve fotbalu.

K účasti starších žáků v mužstvu.

Všichni se zapojili do hry a v příštím ročníku určitě budou platnými hráči. Doufám, že se k nim přidají i jejich spoluhráči (Pelúch, Prchal Vojta a další, kteří doposud váhají.

Tréninky na podzimní sezónu zahájíme za měsíc okolo 15. července.

Soutěžní utkání začínají 14. srpna.